Kariéra

Na této stránce najdete aktuální nabídku zaměstnání ve společnosti CineStar s.r.o.

Stránka této pobočky CineStar může obsahovat nabídku zaměstnání v jiných pobočkách pro ty zájemce, kteří jsou ochotni změnit své stávající působiště a za prací se přestěhovat.

BRIGÁDNÍCI

Průběžně přijímáme životopisy zájemců o brigádnickou pozici, která zahrnuje práci kontroly vstupenek, obsluhy pokladny a prodeje občerstvení.

Požadujeme:

Pozitivní a vstřícné vystupování

Komunikativnost

Samostatnost

Schopnost a ochotu získávat nové dovednosti

Časovou flexibilitu a ochotu přizpůsobit se potřebám provozu

Týmového ducha

Nabízíme:

Příjemné a přátelské prostředí

Zajímavou práci v zábavním průmyslu pro respektovanou značku

Rozvoj obchodních a komunikačních dovedností v praxi

Motivační finanční ohodnocení

Možnost dalšího růstu

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚRY

Jeden z leadrů na trhu v oblasti multikin hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Recepční pro centrálu se sídlem v Praze.

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání

vynikající znalost českého jazyka

AJ na komunikativní úrovni, NJ velkou výhodou

uživatelskou znalost práce na PC (MS office)

pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

proaktivní přístup

komunikační a organizační schopnosti

reprezentativní a vstřícné vystupování

čistý a upravený vzhled

Pracovní náplň:

zajištění chodu recepce (PO - PÁ od 8:30 - 17:00 h.)

přebírání, evidence a rozdělení pošty

přijímání návštěv, spojování telefonátů

příprava občerstvení pro návštěvy

uvádění klientů a organizace návštěv

vedení diářů a rezervace jednacích místností

zajištění kancelářských potřeb, kávy, nápojů atd.

zpracování a přepisy dokumentů

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti

možnost profesního růstu

odpovídající finanční ohodnocení

příjemný kolektiv, moderní a čisté pracovní prostředí

občerstvení na pracovišti