BRIGÁDNÍCI

Průběžně přijímáme životopisy zájemců o brigádnickou pozici, která zahrnuje práci kontroly vstupenek, obsluhy pokladny a prodeje občerstvení.

Požadujeme:

Pozitivní a vstřícné vystupování

Komunikativnost

Samostatnost

Schopnost a ochotu získávat nové dovednosti

Časovou flexibilitu a ochotu přizpůsobit se potřebám provozu

Týmového ducha

Nabízíme:

Příjemné a přátelské prostředí

Zajímavou práci v zábavním průmyslu pro respektovanou značku

Rozvoj obchodních a komunikačních dovedností v praxi

Motivační finanční ohodnocení

Možnost dalšího růstu

Operátor zákaznické linky

Požadujeme:

SŠ vzdělání

Velmi dobrou úroveň komunikace

Znalost práce na PC - Word, Excel apod.

Prozákaznický přístup a chuť učit se

Časovou flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu

Nabízíme:

Práce na Dohodu o pracovní činnosti, Dohodu o provedení práce nebo Hlavní pracovní poměr (zkrácený - dle dohody)

Pracovní náplň:

Podpora zákazníků na zákaznické lince (pasivní telemarketing)

Řešení zákaznických dotazů - rezervace, platby, storna, obecné dotazy

Práce v interním SW

Administrativní podpora kina

Provoz zákaznické linky denně od 10:00 do 19:00 (směnný provoz dle plánu směn)

Benefity:

Nárok na 2 poukázky do kina / měsíc

Po odpracování tří měsíců nárok na zaměstnaneckou kartu se slevou 50% na vstup do kina pro sebe a další jednu osobu + sleva na občerstvení u McDonald's

Sledujte nás