Adam a jeho poslední cesta
sobota / 03. 12. 2022 Zobrazit program Více informací
Avatar: The Way of Water
středa / 14. 12. 2022 Zobrazit program Více informací
Metropolitní opera HD live

Metropolitní opera HD live

Nejprestižnější opera světa v CineStar Přímé přenosy z Metropolitní opery přinášejí ty nejslavnější opery s největšími hvězdami operního nebe a s velkolepou a precizní produkcí. Nová sezóna 2022/23 je již ohlášena. Premiérově uvedeme Médeu, Hodiny a Šampiona. Předprodej abonmá bude spuštěn 29. srpna na pokladnách s otevřením kin. Prodej jednotlivých vstupenek bude zahájen 5. září na pokladnách kin i online.

Ceník vstupenek:

- základní vstupné 500 Kč za jednotlivou vstupenku;

- zlevněné vstupné 450 Kč při současné koupi 7 a více vstupenek na 7 a více programů - k zakoupení pouze na pokladně multikinPROGRAM SEZÓNY:

Kevin Puts: Hodiny - nová produkce - světová premiéra v Met

Sobota 10. prosince 2021 v 18:45

Nastudování: v angličtině s českými titulky

Libreto: Greg Pierce

Dirigent: Yannick Nézet-Séguin

Režie: Phelim McDermott 

Scéna a kostýmy: Tom Pye 

Světelný design: Bruno Poet 

Design projekcí: Finn Ross 

Choreografie: Annie-B Parson 

Dramaturgie: Paul Cremo

Předpokládaná délka: bude upřesněno

Obsazení:

Renée Fleming (Clarissa Vaughan), Kelli O’Hara (Laura Brown), Joyce DiDonato (Virginia Woolf), Sean Panikkar (Leonard Woolf), William Burden (Louis), Kyle Ketelsen (Richard), Brandon Cedel (Dan Brown)

V prosinci bude v rámci přímých přenosů ve světové premiéře uvedeno nastudování opery Hodiny skladatele Kevina Putse, které je adaptací slavného románu Michaela Cunninghama, jež sloužil i jako předloha stejnojmenného Oscarem ověnčeného filmu. V atmosféře nadšeného očekávání se na scénu Metropolitní opery vrací sopranistka Renée Fleming. Spolu s Kelli O’Hara, rovněž sopranistkou, a mezzosopranistkou Joyce DiDonato ztvární postavy tří žen z různých dob, které bojují s vnitřními běsy a očekáváním společnosti. Naléhavé operní drama režíruje Phelim McDermott, který v Met nedávno sklidil obrovský úspěch s inscenací Achnatona od Philipa Glasse. Provedení Putsovy podmanivé hudby bude řídit Yannick Nézet-Séguin.
Umberto Giordano: Fedora - nová produkce

Sobota 14. ledna 2023 v 18:45

Nastudování: v italštině s českými a anglickými titulky

Dirigent: Marco Armiliato

Režie: David McVicar 

Scéna: Charles Edwards 

Kostýmy: Brigitte Reiffenstuel 

Světelný design: Adam Silverman

Předpokládaná délka: bude upřesněno

Obsazení:

Sonja Jončeva (Fedora), Rosa Feola (Olga), Piotr Beczała (Loris Ipanoff), Artur Ruciński (De Siriex)

Po čtvrt století se na scénu Metropolitní opery vrací Giordanovo vášnivé drama Fedora. Sonja Jončeva zpívá titulní roli kněžny z devatenáctého století, která se zamiluje do vraha svého snoubence, hraběte Lorise, v podání tenoristy Piotra Beczały. Fedořinu přítelkyni a důvěrnici hraběnku Olgu ztvární sopranistka Rosa Feola a barytonista Artur Ruciński zpívá diplomata De Siriexe. Propracovaná režie Davida McVicara využívá dekorací, které se postupně odklápějí a odhalují různá místa děje: palác v Petrohradě, salonek v Paříži a malebnou chatu ve švýcarských Alpách. 
Richard Wagner: Lohengrin - nová produkce

Sobota 18. března 2023 v 16:45

Nastudování: v němčině s českými a anglickými titulky

Dirigent: Yannick Nézet-Séguin

Režie: François Girard 

Scéna a kostýmy: Tim Yip 

Světelný design: David Finn 

Design projekcí: Peter Flaherty 

Předpokládaná délka: bude upřesněno

Obsazení:

Tamara Wilson (Elsa), Christine Goerke (Ortrud), Piotr Beczała (Lohengrin), Jevgenij Nikitin (Telramund), Brian Mulligan (Královský hlasatel), Günther Groissböck (Jindřich Ptáčník)

Po sedmnácti letech se na scénu Metropolitní opery vrací Wagnerův Lohengrin v novém a éterickém pojetí režiséra Françoise Girarda. Pod taktovkou Yannicka Nézet-Séguina zpívá titulní roli tajemného labutího rytíře tenorista Piotr Beczała. Sopranistka Tamara Wilson ztvární ctnostnou vévodkyni Elsu nespravedlivě obviněnou z vraždy, která se však odvážně vzepře intrikánské čarodějnici Ortrudě v podání sopranistky Christine Goerke. Basbarytonista Jevgenij Nikitin je Ortrudin mocichtivý manžel Telramund a basista Günther Groissböck zpívá krále Jindřicha Ptáčníka.Giuseppe Verdi: Falstaff – nová produkce

Sobota 1. dubna 2023 v 18:15

Nastudování: v italštině s českými a anglickými titulky

Dirigent: Daniele Rustioni

Režie: Robert Carsen

Scéna: Paul Steinberg

Kostýmy: Brigitte Reiffenstuel

Světelný design: Robert Carsen a Peter van Praet

Předpokládaná délka: bude upřesněno

Obsazení: Michael Volle (Falstaff), Hera Hyesang Part (Nannetta), Ailyn Pérez (Alice Ford), Marie-Nicole Lemieux (Paní Quickly), Jennifer Johnson Cano (Meg Page), Bogdan Volkov (Fenton), Christopher Maltman (Ford)

Barytonista Michael Volle se ve slavné Verdiho shakespearovské komedii představí v roli zhýralého rytíře Falstaffa, kterého vesele vytrápí trojice chytrých žen, jež mu přinesou odplatu. Operu bude řídit maestro Daniele Rustioni – dohlížet bude na skvělé pěvecké obsazení, v němž se představí sopranistky Hera Hyesang Park, Ailyn Pérez a Jennifer Johnson Cano, mezzosopranistka Marie-Nicole Lemieux, tenorista Bogdan Volkov a barytonista Christopher Maltman.
Richard Strauss: Růžový kavalír – obnovené nastudování

Sobota 15. dubna 2023 v 17:45

Nastudování: v němčině s českými a anglickými titulky

Dirigentka: Simone Young

Režie: Robert Carsen

Scéna: Paul Steinberg

Kostýmy: Brigitte Reiffenstuel

Světelný design: Robert Carsen a Peter Van Praet

Choreografie: Philippe Giraudeau

Předpokládaná délka: 4 hod 20 min (včetně dvou přestávek)

Obsazení: 

Lise Davidsen (Maršálka), Isabel Leonard (Oktavián), Erin Morley (Sophie), Katharine Goeldner (Annina), René Barbera (Italský zpěvák), Thomas Ebenstein (Valzacchi), Markus Brück (Faninal), Günther Groissböck (Baron Ochs)

Hlavní role ve Straussově operní komedii ztvární trio pěveckých hvězd. Sopranistka Lise Davidsen bude v Met poprvé zpívat roli Maršálky, stejný debut v roli Oktaviána čeká mezzosopranistku Isabel Leonard. Erin Morley zopakuje postavu Sophie, stejně jako basista Günther Groissböck barona Ochse. Sophiina otce Faninala bude zpívat Markus Brück. V inscenaci Roberta Carsena bude orchestr Metropolitní opery řídit dirigentka Simone Young. 
Terence Blanchard: Šampion - nová produkce / premiéra v Met

Sobota 29. dubna 2023 v 18:45

Nastudování: v angličtině s českými titulky

Libreto: Michael Cristofer

Dirigent: Yannick Nézet-Séguin

Režie: James Robinson 

Scéna: Allen Moyer 

Kostýmy: Paul Tazewell 

Světelný design: Donald Holder 

Design projekcí: Greg Emetaz 

Choreografie: Camille A. Brown

Předpokládaná délka: bude upřesněno

Obsazení: 

Latonia Moore (Emelda Griffith), Stephanie Blythe (Kathy Hagan), Ryan Speedo Green (Mladý Emile Griffith), Eric Owens (Emile Griffith)

Sezóna 2021-2022 vstoupila do dějin, když Metropolitní opera uvedla operu Oheň v kostech od šestinásobného držitele ceny Grammy skladatele Terence Blancharda. Nyní Met uvádí jeho první operní dílo Šampion. Basbarytonista Ryan Speedo Green ztvární mladého boxera Emila Griffitha, který se z ničeho vypracoval na světového šampiona. Basbarytonista Eric Owens zpívá totožnou postavu, ale v pozdějším věku, kdy ho pronásledují děsy minulosti. Sopranistka Latonia Moore je boxerova matka Emelda Griffith, s níž přerušil styky, a Stephanie Blythe zpívá majitelku baru Kathy Hagan. Blanchardovu druhou premiéru v Metropolitní opeře bude opět řídit její hudební ředitel Yannick Nézet-Séguin. Na svůj režijní úspěch s Ohněm v kostech a Porgym a Bess naváže James Robinson, který stejně jako v obou těchto inscenacích opět spojil síly s vynikající choreografkou Camille A. Brown.Wolfgang Amadeus Mozart: Don Giovanni – nová produkce

Sobota 20. května 2023 v 18:45

Nastudování: v italštině s českými a anglickými titulky

Dirigentka: Nathalie Stutzmann

Režie: Ivo van Hove

Scéna a světelný design: Jan Versweyveld 

Kostýmy: An D’Huys

Design projekcí: Christopher Ash

Choreografie: Sara Erde

Předpokládaná délka: 3 hod 16 min (včetně jedné přestávky)

Obsazení: 

Federica Lombardi (Donna Anna), Ana María Martínez (Donna Elvíra), Ying Fang (Zerlina), Ben Bliss (Don Ottavio), Peter Mattei (Don Giovanni), Adam Plachetka (Leporello), Alfred Walker (Masetto), Oleksandr Cymbaljuk (Komtur)

Úspěšný divadelní režisér a několikanásobný držitel ceny Tony Ivo van Hove v Metropolitní opeře debutuje novým a uhrančivým pojetím Mozartovy tragikomedie. Příběh o zradě a prokletí zasadil do nadčasového prostoru, který dává nahlédnout do temných zákoutí příběhu i jeho postav. Za dirigentským pultem v Metropolitní opeře čeká debut Nathalie Stutzmann, jíž bude k dispozici hvězdná plejáda pěvců a pěvkyň v čele s šarmantním Donem Giovannim v podání barytonisty Petera Matteiho, jehož bude doprovázet Leporello basbarytonisty Adama Plachetky. Sopranistky Federica Lombardi, Ana María Martínez a Ying Fang budou terčem Giovanniho milostných vášní v rolích Donny Anny, Donny Elvíry a Zerliny. Sólisty doplní tenorista Ben Bliss jako Don Ottavio.Wolfgang Amadeus Mozart: Kouzelná flétna – nová produkce
Sobota 3. června 2023 v 18:45

Nastudování: v němčině s českými a anglickými titulky

Dirigentka: Nathalie Stutzmann

Režie a choreografie: Simon McBurney 

Scéna: Michael Levine 

Kostýmy: Nicky Gillibrand

Světelný design: Jean Kalman

Design projekcí: Finn Ross

Zvukový design: Gareth Fry

Předpokládaná délka: 3 hod 5 min (včetně jedné přestávky)

Obsazení: 

Erin Morley (Pamina), Kathryn Lewek (Královna noci), Lawrence Brownlee (Tamino), Thomas Oliemans (Papageno), Alan Held (Mluvčí), Stephen Milling (Sarastro), Brenton Ryan (Monostatos)

Nová inscenace Kouzelné flétny je již druhou Mozartovou operou, kterou v Met tuto sezónu nastudovala dirigentka Nathalie Stutzmann. Aby dramatu a napětí Mozartova podobenství nezůstal nic dlužen, zapojil Simon McBurney do svého režijního debutu v Met oslnivé projekce, zvukové efekty a akrobatické výstupy. To vše korunují výkony skvělého ansámblu pěvců a pěvkyň se sopranistkou Erin Morley v roli Paminy, tenoristou Lawrencem Brownlee jako jejím Taminem, barytonistou Thomasem Oliemansem, který rolí ptáčníka Papagena v Metropolitní opeře debutuje, sopranistkou Kathryn Lewek jako Královnou noci a basistou Stephenem Millingem v roli nejvyššího kněze Sarastra.

sobota 10. prosince
Kocour v botách: Poslední přání

Kocour v botách: Poslední přání

Dětská neděle

Doprovodný program

Bohatá tombola

Premiéra nového animovaného filmu

Vstupenky v prodeji od 5.12.

neděle 18. prosince

Program

11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Black Panther: Wakanda nechť žije TITULKY ATMOS
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:30
Sál 10 Délka 161 min Konec cca 15:26
15:45
Sál 10 Délka 161 min Konec cca 18:41
19:00
Sál 10 Délka 161 min Konec cca 21:56
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
A pak přišla láska... CZ
Premiéra
Novinka  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
19:20
Sál 4 Délka 85 min Konec cca 21:00 Premiéra
Black Panther: Wakanda nechť žije DABING
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:30
Sál 7 Délka 161 min Konec cca 16:26
16:45
Sál 7 Délka 161 min Konec cca 19:41
20:00
Sál 7 Délka 161 min Konec cca 22:56
Black Panther: Wakanda nechť žije TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
21:00
Sál 1 Délka 161 min Konec cca 23:56
Bullet Train TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
21:15
Sál 4 Délka 127 min Konec cca 23:37
Divnosvět DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:00
Sál 2 Délka 103 min Konec cca 13:58
Grand Prix CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:00
Sál 12 Délka 107 min Konec cca 14:02
14:20
Sál 12 Délka 107 min Konec cca 16:22
18:00
Sál 5 Délka 107 min Konec cca 20:02
19:50
Sál 2 Délka 107 min Konec cca 21:52
Hranice lásky CZ
15
Nepřístupné do 15 let  
13:30
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 15:20
17:30
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 19:20
19:40
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 21:30
21:45
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 23:35
Když promluvila TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
17:20
Sál 8 Délka 129 min Konec cca 19:44 Premiéra
20:00
Sál 8 Délka 129 min Konec cca 22:24 Premiéra
Menu TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
12:40
Sál 5 Délka 108 min Konec cca 14:43
17:00
Sál 3 Délka 108 min Konec cca 19:03
19:30
Sál 3 Délka 108 min Konec cca 21:33
21:50
Sál 3 Délka 108 min Konec cca 23:53
Mimoni 2: Padouch přichází DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:15
Sál 8 Délka 88 min Konec cca 14:58
15:20
Sál 8 Délka 88 min Konec cca 17:03
Největší dar CZ
Premiéra
Novinka  
P
Přístupné bez omezení  
13:00
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 14:50 Premiéra
15:10
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 17:00 Premiéra
17:15
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 19:05 Premiéra
Princ Mamánek CZ
P
Přístupné bez omezení  
12:30
Sál 3 Délka 101 min Konec cca 14:26
14:50
Sál 3 Délka 101 min Konec cca 16:46
Princezna zakletá v čase 2 CZ
P
Přístupné bez omezení  
12:45
Sál 1 Délka 134 min Konec cca 15:14
14:10
Sál 2 Délka 134 min Konec cca 16:39
17:00
Sál 2 Délka 134 min Konec cca 19:29
Srdce dubu DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
15:40
Sál 9 Délka 80 min Konec cca 17:15 Premiéra
Trojúhelník smutku TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:00
Sál 5 Délka 149 min Konec cca 17:44
20:20
Sál 5 Délka 149 min Konec cca 23:04
Vánoční příběh CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:00
Sál 6 Délka 123 min Konec cca 15:18
15:40
Sál 6 Délka 123 min Konec cca 17:58
18:40
Sál 11 Délka 123 min Konec cca 20:58
21:15
Sál 11 Délka 123 min Konec cca 23:33
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Black Panther: Wakanda nechť žije DABING GC
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:15
Sál 13 Délka 161 min Konec cca 18:11
Black Panther: Wakanda nechť žije TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
19:00
Sál 13 Délka 161 min Konec cca 21:56
Menu TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
20:00
Sál 14 Délka 108 min Konec cca 22:03
Vánoční příběh CZ GC
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
17:00
Sál 14 Délka 123 min Konec cca 19:18
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Fabelmanovi TITULKY ČSFD
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
20:50
Sál 6 Délka 151 min Konec cca 23:36
Il Boemo CZ ČSFD
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
18:10
Sál 6 Délka 140 min Konec cca 20:45
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Black Panther: Wakanda nechť žije TITULKY ATMOS
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:30
Sál 10 Délka 161 min Konec cca 15:26
15:45
Sál 10 Délka 161 min Konec cca 18:41
19:00
Sál 10 Délka 161 min Konec cca 21:56
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
A pak přišla láska... CZ
Premiéra
Novinka  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
19:20
Sál 4 Délka 85 min Konec cca 21:00 Premiéra
Black Panther: Wakanda nechť žije DABING
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:30
Sál 7 Délka 161 min Konec cca 16:26
16:45
Sál 7 Délka 161 min Konec cca 19:41
20:00
Sál 7 Délka 161 min Konec cca 22:56
Black Panther: Wakanda nechť žije TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
21:00
Sál 1 Délka 161 min Konec cca 23:56
Bullet Train TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
21:15
Sál 4 Délka 127 min Konec cca 23:37
Divnosvět DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:15
Sál 2 Délka 103 min Konec cca 14:13
14:30
Sál 2 Délka 103 min Konec cca 16:28
16:45
Sál 2 Délka 103 min Konec cca 18:43
Grand Prix CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:00
Sál 12 Délka 107 min Konec cca 14:02
15:40
Sál 5 Délka 107 min Konec cca 17:42
18:00
Sál 5 Délka 107 min Konec cca 20:02
20:20
Sál 5 Délka 107 min Konec cca 22:22
Hranice lásky CZ
15
Nepřístupné do 15 let  
13:30
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 15:20
17:30
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 19:20
19:40
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 21:30
21:45
Sál 9 Délka 95 min Konec cca 23:35
Když promluvila TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
17:20
Sál 8 Délka 129 min Konec cca 19:44 Premiéra
20:00
Sál 8 Délka 129 min Konec cca 22:24 Premiéra
Menu TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
13:10
Sál 5 Délka 108 min Konec cca 15:13
17:00
Sál 3 Délka 108 min Konec cca 19:03
19:30
Sál 3 Délka 108 min Konec cca 21:33
21:50
Sál 3 Délka 108 min Konec cca 23:53
Mimoni 2: Padouch přichází DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:15
Sál 8 Délka 88 min Konec cca 14:58
15:20
Sál 8 Délka 88 min Konec cca 17:03
Největší dar CZ
Premiéra
Novinka  
P
Přístupné bez omezení  
13:00
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 14:50 Premiéra
15:10
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 17:00 Premiéra
17:15
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 19:05 Premiéra
Princ Mamánek CZ
P
Přístupné bez omezení  
12:30
Sál 3 Délka 101 min Konec cca 14:26
14:50
Sál 3 Délka 101 min Konec cca 16:46
Princezna zakletá v čase 2 CZ
P
Přístupné bez omezení  
12:45
Sál 1 Délka 134 min Konec cca 15:14
15:30
Sál 1 Délka 134 min Konec cca 17:59
18:15
Sál 1 Délka 134 min Konec cca 20:44
Srdce dubu DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
15:40
Sál 9 Délka 80 min Konec cca 17:15 Premiéra
Trojúhelník smutku TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
14:15
Sál 12 Délka 149 min Konec cca 16:59
17:10
Sál 12 Délka 149 min Konec cca 19:54
20:10
Sál 12 Délka 149 min Konec cca 22:54
Úsměv TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
19:00
Sál 2 Délka 117 min Konec cca 21:12
21:30
Sál 2 Délka 117 min Konec cca 23:42
Vánoční příběh CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:20
Sál 11 Délka 123 min Konec cca 15:38
16:00
Sál 11 Délka 123 min Konec cca 18:18
18:40
Sál 11 Délka 123 min Konec cca 20:58
21:15
Sál 11 Délka 123 min Konec cca 23:33
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Black Panther: Wakanda nechť žije DABING GC
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:15
Sál 13 Délka 161 min Konec cca 18:11
Black Panther: Wakanda nechť žije TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
19:00
Sál 13 Délka 161 min Konec cca 21:56
Menu TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
20:00
Sál 14 Délka 108 min Konec cca 22:03
Vánoční příběh CZ GC
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
17:00
Sál 14 Délka 123 min Konec cca 19:18
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Fabelmanovi TITULKY ČSFD
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:40
Sál 6 Délka 151 min Konec cca 15:26
20:50
Sál 6 Délka 151 min Konec cca 23:36
Il Boemo CZ ČSFD
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:30
Sál 6 Délka 140 min Konec cca 18:05
18:10
Sál 6 Délka 140 min Konec cca 20:45

 

Legenda:

Dámská jízda, Pánská jízda, Dětská neděle: Součástí takto označených projekcí je vždy doprovodný program

Přístupnost filmů dle Zákona o audiovizi č. 496/2012 Sb.: P - přístupné bez omezení, 12 - nevhodné pro děti do 12 let, 15 - nepřístupné pro děti do 15 let,
18 - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let

Kontakt

Multikino CineStar Praha - Anděl
Ulice Radlická 3179/1E
Město Praha 5 - Smíchov
PSČ 150 00
Telefon hotline pro všechna kina 800 288 288
Otevírací doba multikina je 30 minut před začátkem prvního představení.
E-mail hotline: hotline@cinestar.cz
kino: andel@cinestar.cz
Parkování 5 hodin zdarma v budově. Pro využití bezplatného parkování předložte po příchodu do kina parkovací lístek společně se vstupenkou na pokladně nebo u vstupu do placené zóny.

Videoprůvodce - příjezd z Radlické
Videoprůvodce - příjezd z Plzeňské

Sledujte nás