Akce

Další27březen
Eric Clapton
Předpremiéra

Dokumentární film Eric Clapton přináší divákům nevšedně intimní pohled na umělcův osobní život, kariéru, vzestupy a pády. Celý dokument je věrohodný i díky tomu, že je doplněn o vyprávění samotného kytaristy a jeho blízkých sestavené z historických i nově zaznamenaných rozhovorů. Divákům se naskytne možnost nahlédnout do Ericova osobního archivu, ve kterém jsou videozáznamy z jeho nejlepších koncertů a ze zákulisí, domácí videa, soukromé fotografie, dopisy a osobní zápisky z Ericova deníků. Claptonův talent je zde znázorněn upřímně a pravdivě, bez pozlátka. Za jeho úspěchy totiž stojí zejména ambice, tvrdá práce a bohužel i životní tragédie.

předpremiéra 27. března v 19:30 hod.

délka 135 min.

přístupnost od 12 let

platí sleva pro členy CineStar Clubu


28březen
Ready Player One: Hra začíná
Předpremiéra

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.

předpremiéra 28. března od 18:00 hod

délka 140 min

přístupnost od 12 let

platí sleva pro členy CineStar Clubu


07duben
MYSTERY VEČER S BLINDBOX.CZ


Dorazte za námi 7. dubna v 15:15 hod. do CineStar Anděl (sál č. 10), kde Blindbox.cz spustí prodej Mystery Boxů a svého speciálního merche! 

Bude se promítat MYSTERY FILM, takže nebudete dopředu vědět, jakou filmovou lahůdku vám pustíme. Prozradíme jen, že to bude pořádná pecka ve 3D s dabingem a nejlepším prostorovým zvukem DOLBY ATMOS.

Dorazí youtubeři Stejk, Hendys a další, kteří budou připraveni s vámi pokecat, vyfotit selfie a dát podpis v sále před samotným filmem. 

Čekají na vás soutěže o Mystery boxy, drobné dárky pro všechny, sleva na produkty zakoupené v prodejně Blindbox a další doprovodný program.

cena 279 Kč

začátek programu v 15:15

projekce filmu od 16:00 

nelze uplatnit slevu pro členy CineStar Clubu

Těšíme se na vás!

Váš Blindbox


Sledujte nás