Akce

MEKY: CINEMA ACOUSTIC TOUR
MEKY: CINEMA ACOUSTIC TOUR
29. září 2020
30. září 2020

Součástí právě vycházejícího filmu „MEKY“ bude i exkluzivní CINEMA ACOUSTIC TOUR 2020. 

 

Hodně zblízka představí hudební legendu Mira Žbirku dokumentární film s originálním názvem - „MEKY“. Energický filmový portrét představuje populárního zpěváka zcela otevřeně a upřímně a v nečekaných souvislostech včetně nikdy nechybějícího humoru. Jako součást tohoto dokumentu jsme se rozhodli přinést vám ještě o něco větší zážitek. Jedná se o speciální akustické turné – CINEMA AKUSTIC TOUR 2020, na kterém se mimo promítání dokumentu představí sám Miro Žbirka se svou kapelou a zahrají vám speciální akustický set. Bude se jednat o velmi exkluzivní sérii koncertů s velmi omezenou kapacitou kinosálů sítě CineStar. Mezi zastávkami nebude chybět Praha, Ostrava, Olomouc a Liberec. 

 

Samotný režisér filmu Šimon Šafránek, držitel Českého lva za dokument King Skate o filmu říká: "Snažili jsme se udělat filmový portrét, jaký tu není. Bez sentimentu a patosu, zato s humorem. Energický a podvratný. S hlasitou muzikou, a především pokud možno upřímný a emocionální, lidský.“ 

 

Žbirkovo jméno a hity znají všichni, Žbirku samotného a jeho skutečný život zná ale málokdo. Buďte s námi u toho. 

15.9. Ostrava

16.9. Olomouc

23.9. Liberec

29.9. / 30.9. – Praha Anděl

od 19:00 hod.

vstupné 890 Kč 

v případě sezení na VIP sedačce platí příplatek 30 Kč. Při online nákupu je platná sleva 10 Kč na vstupenku za online transakci. Lze uplatnit slevu 20 Kč pro členy CineStar Clubu.

Sledujte nás