Vyšťav úsměv s FANTAstickou výhrou!
Saturday / 15. 06. 2019 More info
Spider-Man: Daleko od domova
Wednesday / 03. 07. 2019 Load program More info
Tajný život mazlíčků 2

Tajný život mazlíčků 2

Dětská neděle

Sunday 16. June
Yesterday

Yesterday

Dámská jízda

Tuesday 25. June
Metropolitní opera HD live

Metropolitní opera HD live

Turandot (Giacomo Puccini)

12. října 2019 v 18:45
Hudební ředitel Met Yannick Nézet-Séguin bude řídit orchestr ve slavné inscenaci Turandot režiséra Franka Zeffirelliho. Titulní roli chladné čínské krásky, která zanevřela na celé mužské plémě, ztvární Christine Goerke. Roberto Aronica zpívá Kalafa, jejího nápadníka, který pro ni neváhá riskovat život. V jeho podání uslyšíme slavnou tenorovou árii Nessun dorma. Eleonora Buratto zpívá otrokyni Liù a James Morris se představí v roli Kalafova otce Timura.

Manon (Jules Massenet)

26. října 2019 v 18:45
Manon Lescaut – nevinná venkovanka, slavná kurtizána, a nakonec zoufalá vězenkyně – je jednou z největších tragických heroin literárního i hudebního světa. V důmyslné režii Laurenta Pellyho ztvární titulní roli neodolatelné krásky, která touží po životě v přepychu, Lisette Oropesa. Michael Fabiano zpívá jejího slepě zamilovaného Rytíře des Grieux, jehož zoufalá láska nakonec oba přivede do neštěstí. Massenetovy smyslné melodie diriguje Maurizio Benini.

Madama Butterfly (Giacomo Puccini)

9. listopadu 2019 v 18:45
Sopranistka Chuej Che se představí v roli Čo-Čo-San, důvěřivé gejši, která je ochotná obětovat vše, co má, pro amerického námořního důstojníka Pinkertona, jehož zpívá Andrea Carè. Elizabeth DeShong je její věrná služebná Suzuki a Plácido Domingo si v roli Sharplesse opět rozšiřuje svůj obdivuhodný repertoár. V úchvatně křehké inscenaci režiséra Anthonyho Minghelly bude orchestr řídit Pier Giorgio Morandi.

Achnaton (Philip Glass)

23. listopadu v 18:45
Phelim McDermott, který režíroval například velmi úspěšnou Glassovu operu Satjágraha, se do Met vrací s novou inscenací jiného Glassova díla – opery Achnaton, kterou bude ve svém debutu v Metropolitní opeře řídit dirigentka Karen Kamensek. Anthony Roth Costanzo zpívá titulní roli egyptského faraona, který chtěl ve své říši nastolit nové náboženství a přál si, aby lid uctíval jen jediného boha. Ve svém debutu v Met se představí J’Nai Bridges v roli Achnatonovy nevěsty Nefertiti a Dísella Lárusdóttir v roli faraonovy matky, Královny Teje. Inscenace nabízí neobyčejně poutavé vizuální zpracování, k jehož vrcholům patří i umění žonglérů ze souboru Gandini, jejichž pohyby dokonale souznějí s hrou orchestru. Inscenace původně vznikla ve spolupráci LA Opera, Improbable a Anglické národní opery, kde měla světovou premiéru. V roce 2017 obdržela cenu Olivier za nejlepší operní inscenaci.

Vojcek (Alban Berg)

11. ledna 2020 v 18:45
Yannick Nézet-Séguin bude řídit orchestr Metropolitní opery v nové inscenaci režiséra Williama Kentridge, jíž je Vojcek od Albana Berga. Vojcek je vrcholné dílo operního expresionismu a patří k pilířům operní literatury 20. století. Berg na něm začal pracovat během první světové války a dokončil jej v roce 1922. Dílo je temnou sondou do nitra vojáka umořeného každodenním společenským zlem. V podání Williama Kentridge se odehrává v bludišti rozpadlých schodišť a ramp, rozbitého nábytku a nejrůznějších trosek. Kentridge oživuje své vlastní kresby uhlem, které spolu s jinými skicami, mapami a útržky z filmů promítá na jeviště, čímž vytváří děsivý svět plný leteckých havárií, světlometů, plynových masek a bitevních polí. V roli Vojcka bude debutovat Peter Mattei, Marii, matku jeho dítěte, ztvární Elza van den Heever. Vojckovy tyrany budou zpívat Christopher Ventris v roli Tambormajora, Gerhard Siegel jako Kapitán a Christian Van Horn v roli Doktora. V metropolitním debutu se představí Andrew Staples jako Andres. V minulých sezónách Metropolitní opera uvedla Kentridgovy inscenace Bergovy Lulu a Šostakovičova Nosu. Jeho inscenace Vojcka měla světovou premiéru na Salcburském festivalu, kde se setkala s nadšeným přijetím. Vznikla v koprodukci Metropolitní opery, Canadian Opera Company, Opera Australia a Salzburského festivalu.

The Gershwins (George Gershwin, DuBose a Dorothy Heywardovi, Ira Gershwin) – Porgy a Bess

1. února 2020 v 18:45
Porgy a Bess od tvůrčího týmu The Gershwins se do Met vrací poprvé od roku 1990 v nové inscenaci režiséra Jamese Robinsona, který s ní v Met debutuje. Americká „lidová“ opera, jak ji tvůrci nazvali v roce 1935, vypráví o mrzákovi Porgym, v podání Erica Owense, zamilovaném do Bess, kterou ztvární Angel Blue. David Robertson bude řídit hvězdný ansámbl, který tvoří Donovan Singletary v roli rybáře Jakea, Golda Schultz jako jeho manželka Clara, Latonia Moore v roli nešťastné vdovy Sereny, Frederick Ballentine, který zpívá drogového dealera Sportin’ Life, Alfred Walker v roli násilnického Crowna a v neposlední řadě legendární mezzosopranistka Denyce Graves v roli Marie, místní matróny a šéfky jídelny. Opera je plná nezapomenutelných melodií, včetně slavné klasiky „Summertime“ a dalších hitů, jako jsou „It Ain’t Necessarily So“, „Bess, You Is My Woman Now“, „I Got Plenty o’ Nuttin“ a „My Man’s Gone Now“. Inscenace vznikla v koprodukci s Anglickou národní operou a Nizozemskou národní operou a její letošní londýnská premiéra byla přijata s nadšenými ohlasy.

Agrippina (Georg Friedrich Händel)

29. února 2020 v 18:45
Poprvé v historii uvede Metropolitní opera Händelovu Agrippinu, satirické dílo pojednávající o vztahu sexu, moci a politiky. Sir David McVicar se vrací k inscenaci, kterou původně vytvořil pro bruselský operní dům La Monnaie v roce 2000. Ukazuje nám děsivý svět, v němž nikdy nedošlo k rozpadu Římské říše, která se tím pádem udržela do dnešní doby. Nastavuje tak zrcadlo současné společnosti stejně, jako to s Agripinnou kdysi udělal Händel. Inscenace odhaluje korupční praktiky vládnoucí třídy, kterou ztělesňuje Joyce DiDonato v roli titulní postavy, mocichtivé císařovny Agrippiny. Brenda Rae ztvární intrikánskou svůdnici Poppeu a Kate Lindsey mladého a bezradného Nerona. Iestyn Davies se představí v roli ambiciózního důstojníka Ottoneho a Matthew Rose zpívá císaře Claudia, na jehož uvolněný trůn chce Agrippina za každou cenu dosadit svého syna. Orchestr bude řídit známý mistr barokního repertoáru, maestro Harry Bicket.

Bludný Holanďan (Richard Wagner)

14. března 2020 v 17:45
Režisér François Girard, jehož mystické pojetí Parsifala utopeného v moři krve se v Met stalo jednou z nejúspěšnějších inscenací uplynulých let, obrátil pozornost k jinému Wagnerovu dílu, Bludnému Holanďanovi. Sir Bryn Terfel se v Met poprvé představí v roli tajemného Holanďana, odsouzeného věčně bloudit po širých mořích. Anja Kampe zpívá oddanou Sentu, jejíž láska je to jediné, co ho může zachránit. Její posedlost podobiznou záhadného mořeplavce reflektuje i scénografické pojetí, v němž se celá scéna Met promění v obří olejomalbu. Franz-Josef Selig ztvární roli Sentina otce Dalanda, Sergej Skorochodov bude zpívat myslivce Erika, David Portillo Kormidelníka a Mihoko Fujimura se představí v roli Sentiny chůvy Mary. Orchestr řídí legendární dirigent Valerij Gergijev. Tato inscenace vznikla v koprodukci s Operou Québec a Nizozemskou národní operou v Amsterdamu.

Tosca (Giacomo Puccini)

11. dubna 2020 v 18:45
Impozantní inscenace Pucciniho operního thrilleru od režiséra Sira Davida McVicara se po mimořádně úspěšném uvedení v roce 2017 vrací do programu série přímých přenosů z Met. Tentokrát ztvární vášnivou divu hvězdná Anna Netrebko, jejím jevištním partnerem, idealistickým malířem Mariem Cavaradossim, bude Brian Jagde a tyranského barona Scarpiu, šéfa římské policie, ztvární Michael Volle. Podmanivou partituru, která obsahuje jedny z Pucciniho nejznámějších melodií, bude řídit Bertrand de Billy.

Marie Stuartovna (Gaetano Donizetti)

9. května 2020 v 18:45
Donizettiho historické drama, v němž se zaměřil na politické i osobní rozbroje mezi dvěma královnami, se vrací na jeviště Metropolitní opery s Dianou Damrau v titulní roli nešťastné skotské královny Marie a Jamie Barton v roli její sokyně královny Alžběty I. Stephen Costello ztvární Mariina milence Leicestera, Andrzej Filończyk se představí v roli kancléře Cecila a Michele Pertusi bude zpívat hraběte Talbotta. V působivé inscenaci Sira Davida McVicara bude orchestr Metropolitní opery řídit Maurizio Benini.

Ceny vstupenek:

- základní vstupné 350 Kč za jednotlivou vstupenku

- zlevněné vstupné 300 Kč za vstupenky platí při současné koupi vstupenek na 7 a více představení – dostupné pouze na pokladně kina
Na představení se nevztahují žádné poskytované slevy dle standardního ceníku multikina CineStar ani slevy poskytované členům CineStar Club.

V případě koupi vstupenky na VIP sedadlo (v sále označené žlutou barvou), vztahuje se k ceně příplatek 30 Kč za tuto sedačku.

Rezervace nejsou povoleny pouze prodej na pokladnách nebo online prodej.

Více o programu na www.metopera.cz

Saturday 12. October
FG

Program

11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Muži v černém: Globální hrozba 3D DABING
Premiéra
New release  
HIT
Blockbuster  
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
11:50
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 13:52 Premiéra HIT
16:40
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 18:42 Premiéra HIT
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Aladin DABING
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
10:40
Hall 1 Running time 128 min Estimate end 13:03
13:20
Hall 1 Running time 128 min Estimate end 15:43
16:00
Hall 1 Running time 128 min Estimate end 18:23
18:30
Hall 6 Running time 128 min Estimate end 20:53
John Wick 3
S
Original language with Czech subtitles  
15
Suitable only for 15yo and over  
21:10
Hall 6 Running time 131 min Estimate end 23:36
Muži v černém: Globální hrozba DABING
Premiéra
New release  
HIT
Blockbuster  
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
13:30
Hall 3 Running time 115 min Estimate end 15:32 Premiéra HIT
14:15
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 16:17 Premiéra HIT
16:00
Hall 3 Running time 115 min Estimate end 18:02 Premiéra HIT
18:20
Hall 3 Running time 115 min Estimate end 20:22 Premiéra HIT
20:50
Hall 3 Running time 115 min Estimate end 22:52 Premiéra HIT
Muži v černém: Globální hrozba TITULKY
Premiéra
New release  
HIT
Blockbuster  
S
Original language with Czech subtitles  
P
Suitable for all  
19:00
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 21:02 Premiéra HIT
21:30
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 23:32 Premiéra HIT
Pokémon: Detektiv Pikachu DABING
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
14:00
Hall 6 Running time 104 min Estimate end 15:59
16:15
Hall 6 Running time 104 min Estimate end 18:14
Psí poslání 2 DABING
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
11:20
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 13:23
13:40
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 15:43
16:00
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 18:03
18:20
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 20:23
Rocketman
S
Original language with Czech subtitles  
12
Suitable for 12yo and over  
14:30
Hall 4 Running time 121 min Estimate end 16:46
Rodiče na tahu
Premiéra
New release  
S
Original language with Czech subtitles  
12
Suitable for 12yo and over  
17:00
Hall 4 Running time 97 min Estimate end 18:52 Premiéra
19:10
Hall 4 Running time 97 min Estimate end 21:02 Premiéra
21:20
Hall 4 Running time 97 min Estimate end 23:12 Premiéra
TvMiniUni: Zloděj otázek
P
Suitable for all  
12:10
Hall 6 Running time 80 min Estimate end 13:45
11:00
Hall 3 Running time 72 min Estimate end 12:27
X-Men: Dark Phoenix DABING
D
Czech dubbing  
12
Suitable for 12yo and over  
12:00
Hall 4 Running time 114 min Estimate end 14:09
18:40
Hall 1 Running time 114 min Estimate end 20:49
21:00
Hall 1 Running time 114 min Estimate end 23:09
X-Men: Dark Phoenix TITULKY
S
Original language with Czech subtitles  
12
Suitable for 12yo and over  
20:40
Hall 5 Running time 114 min Estimate end 22:49
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Tajný život mazlíčků 2 (Dětská neděle)
HIT
Blockbuster  
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
13:30
Hall 3 Running time 86 min Estimate end 15:17 HIT
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Muži v černém: Globální hrozba 3D DABING
Premiéra
New release  
HIT
Blockbuster  
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
11:50
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 13:52 Premiéra HIT
16:40
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 18:42 Premiéra HIT
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Aladin DABING
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
10:40
Hall 1 Running time 128 min Estimate end 13:03
13:20
Hall 1 Running time 128 min Estimate end 15:43
16:00
Hall 1 Running time 128 min Estimate end 18:23
18:30
Hall 6 Running time 128 min Estimate end 20:53
John Wick 3
S
Original language with Czech subtitles  
15
Suitable only for 15yo and over  
21:10
Hall 6 Running time 131 min Estimate end 23:36
Muži v černém: Globální hrozba DABING
Premiéra
New release  
HIT
Blockbuster  
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
14:15
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 16:17 Premiéra HIT
16:00
Hall 3 Running time 115 min Estimate end 18:02 Premiéra HIT
18:20
Hall 3 Running time 115 min Estimate end 20:22 Premiéra HIT
20:50
Hall 3 Running time 115 min Estimate end 22:52 Premiéra HIT
Muži v černém: Globální hrozba TITULKY
Premiéra
New release  
HIT
Blockbuster  
S
Original language with Czech subtitles  
P
Suitable for all  
19:00
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 21:02 Premiéra HIT
21:30
Hall 2 Running time 115 min Estimate end 23:32 Premiéra HIT
Pokémon: Detektiv Pikachu DABING
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
14:00
Hall 6 Running time 104 min Estimate end 15:59
16:15
Hall 6 Running time 104 min Estimate end 18:14
Psí poslání 2 DABING
D
Czech dubbing  
P
Suitable for all  
11:20
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 13:23
13:40
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 15:43
16:00
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 18:03
18:20
Hall 5 Running time 108 min Estimate end 20:23
Rocketman
S
Original language with Czech subtitles  
12
Suitable for 12yo and over  
14:30
Hall 4 Running time 121 min Estimate end 16:46
Rodiče na tahu
Premiéra
New release  
S
Original language with Czech subtitles  
12
Suitable for 12yo and over  
17:00
Hall 4 Running time 97 min Estimate end 18:52 Premiéra
19:10
Hall 4 Running time 97 min Estimate end 21:02 Premiéra
21:20
Hall 4 Running time 97 min Estimate end 23:12 Premiéra
TvMiniUni: Zloděj otázek
P
Suitable for all  
12:10
Hall 6 Running time 80 min Estimate end 13:45
11:00
Hall 3 Running time 72 min Estimate end 12:27
X-Men: Dark Phoenix DABING
D
Czech dubbing  
12
Suitable for 12yo and over  
12:00
Hall 4 Running time 114 min Estimate end 14:09
18:40
Hall 1 Running time 114 min Estimate end 20:49
21:00
Hall 1 Running time 114 min Estimate end 23:09
X-Men: Dark Phoenix TITULKY
S
Original language with Czech subtitles  
12
Suitable for 12yo and over  
20:40
Hall 5 Running time 114 min Estimate end 22:49

 

Legend:   viz. Ticket Prices

Girls Night Out, Men‘s Night Out, Children's Sunday: accompanying program included

Movies accessibility based on media law no. 462/2012 Sb.: P - available without restriction, 12 - unsuitable for children under 12 years of age, 15 - inaccessible for children under 15 years of age,
18 - inaccessible to children and adolescents under 18 years of age.Contact

Cinema CineStar Pardubice
Locality Obchodní centrum Grand
Street nám. Republiky 1400
City Pardubice
Postal code 530 02
Phone hotline pro všechna kina 800 288 288
Otevírací doba multikina je 30 minut před začátkem prvního představení.
E-mail hotline: hotline@cinestar.cz
kino: pardubice@cinestar.cz
Parking Placené přímo v budově nebo na blízkém venkovním parkovišti

Refreshments