AppDay
čtvrtek / 27. 02. 2020 Více informací
V síti
čtvrtek / 27. 02. 2020 Více informací
Tenkrát v hollywoodu

Tenkrát v hollywoodu

opět v CineStar!

Po oscarovém úspěchu Brada Pitta, který získal zlatou sošku za vedlejší roli ve filmu Tenkrát v Hollywoodu, vracíme tento film do programu!

Nenechte si ujít poslední možnost vidět 9. film Quentina Tarantina na plátnech našich kin!

středa 26. února
Joker

Joker

opět v CineStar!

Po oscarovém úspěchu Joaquina Phoenixe, který získal zlatou sošku za hlavní roli ve filmu Joker, vracíme tento film do programu!

Nenechte si ujít poslední možnost vidět Jokera, který získal 11 nominací na Oscara a vyhrál nespočet cen, na plátnech našich kin!

středa 26. února
Můj příběh

Můj příběh

Pro seniory

čtvrtek 27. února
Metropolitní opera HD live

Metropolitní opera HD live

Turandot (Giacomo Puccini)

12. října 2019 v 18:45
Hudební ředitel Met Yannick Nézet-Séguin bude řídit orchestr ve slavné inscenaci Turandot režiséra Franka Zeffirelliho. Titulní roli chladné čínské krásky, která zanevřela na celé mužské plémě, ztvární Christine Goerke. Yusiv Eyvazov zpívá Kalafa, jejího nápadníka, který pro ni neváhá riskovat život. V jeho podání uslyšíme slavnou tenorovou árii Nessun dorma. Eleonora Buratto zpívá otrokyni Liù a James Morris se představí v roli Kalafova otce Timura.

Manon (Jules Massenet)

26. října 2019 v 18:45
Manon Lescaut – nevinná venkovanka, slavná kurtizána, a nakonec zoufalá vězenkyně – je jednou z největších tragických heroin literárního i hudebního světa. V důmyslné režii Laurenta Pellyho ztvární titulní roli neodolatelné krásky, která touží po životě v přepychu, Lisette Oropesa. Michael Fabiano zpívá jejího slepě zamilovaného Rytíře des Grieux, jehož zoufalá láska nakonec oba přivede do neštěstí. Massenetovy smyslné melodie diriguje Maurizio Benini.

Madama Butterfly (Giacomo Puccini)

9. listopadu 2019 v 18:45
Sopranistka Chuej Che se představí v roli Čo-Čo-San, důvěřivé gejši, která je ochotná obětovat vše, co má, pro amerického námořního důstojníka Pinkertona, jehož zpívá Andrea Carè. Elizabeth DeShong je její věrná služebná Suzuki a Plácido Domingo si v roli Sharplesse opět rozšiřuje svůj obdivuhodný repertoár. V úchvatně křehké inscenaci režiséra Anthonyho Minghelly bude orchestr řídit Pier Giorgio Morandi.

Achnaton (Philip Glass)

23. listopadu v 18:45
Phelim McDermott, který režíroval například velmi úspěšnou Glassovu operu Satjágraha, se do Met vrací s novou inscenací jiného Glassova díla – opery Achnaton, kterou bude ve svém debutu v Metropolitní opeře řídit dirigentka Karen Kamensek. Anthony Roth Costanzo zpívá titulní roli egyptského faraona, který chtěl ve své říši nastolit nové náboženství a přál si, aby lid uctíval jen jediného boha. Ve svém debutu v Met se představí J’Nai Bridges v roli Achnatonovy nevěsty Nefertiti a Dísella Lárusdóttir v roli faraonovy matky, Královny Teje. Inscenace nabízí neobyčejně poutavé vizuální zpracování, k jehož vrcholům patří i umění žonglérů ze souboru Gandini, jejichž pohyby dokonale souznějí s hrou orchestru. Inscenace původně vznikla ve spolupráci LA Opera, Improbable a Anglické národní opery, kde měla světovou premiéru. V roce 2017 obdržela cenu Olivier za nejlepší operní inscenaci.

Vojcek (Alban Berg)

11. ledna 2020 v 18:45
Yannick Nézet-Séguin bude řídit orchestr Metropolitní opery v nové inscenaci režiséra Williama Kentridge, jíž je Vojcek od Albana Berga. Vojcek je vrcholné dílo operního expresionismu a patří k pilířům operní literatury 20. století. Berg na něm začal pracovat během první světové války a dokončil jej v roce 1922. Dílo je temnou sondou do nitra vojáka umořeného každodenním společenským zlem. V podání Williama Kentridge se odehrává v bludišti rozpadlých schodišť a ramp, rozbitého nábytku a nejrůznějších trosek. Kentridge oživuje své vlastní kresby uhlem, které spolu s jinými skicami, mapami a útržky z filmů promítá na jeviště, čímž vytváří děsivý svět plný leteckých havárií, světlometů, plynových masek a bitevních polí. V roli Vojcka bude debutovat Peter Mattei, Marii, matku jeho dítěte, ztvární Elza van den Heever. Vojckovy tyrany budou zpívat Christopher Ventris v roli Tambormajora, Gerhard Siegel jako Kapitán a Christian Van Horn v roli Doktora. V metropolitním debutu se představí Andrew Staples jako Andres. V minulých sezónách Metropolitní opera uvedla Kentridgovy inscenace Bergovy Lulu a Šostakovičova Nosu. Jeho inscenace Vojcka měla světovou premiéru na Salcburském festivalu, kde se setkala s nadšeným přijetím. Vznikla v koprodukci Metropolitní opery, Canadian Opera Company, Opera Australia a Salzburského festivalu.

The Gershwins (George Gershwin, DuBose a Dorothy Heywardovi, Ira Gershwin) – Porgy a Bess

1. února 2020 v 18:45
Porgy a Bess od tvůrčího týmu The Gershwins se do Met vrací poprvé od roku 1990 v nové inscenaci režiséra Jamese Robinsona, který s ní v Met debutuje. Americká „lidová“ opera, jak ji tvůrci nazvali v roce 1935, vypráví o mrzákovi Porgym, v podání Erica Owense, zamilovaném do Bess, kterou ztvární Angel Blue. David Robertson bude řídit hvězdný ansámbl, který tvoří Donovan Singletary v roli rybáře Jakea, Golda Schultz jako jeho manželka Clara, Latonia Moore v roli nešťastné vdovy Sereny, Frederick Ballentine, který zpívá drogového dealera Sportin’ Life, Alfred Walker v roli násilnického Crowna a v neposlední řadě legendární mezzosopranistka Denyce Graves v roli Marie, místní matróny a šéfky jídelny. Opera je plná nezapomenutelných melodií, včetně slavné klasiky „Summertime“ a dalších hitů, jako jsou „It Ain’t Necessarily So“, „Bess, You Is My Woman Now“, „I Got Plenty o’ Nuttin“ a „My Man’s Gone Now“. Inscenace vznikla v koprodukci s Anglickou národní operou a Nizozemskou národní operou a její letošní londýnská premiéra byla přijata s nadšenými ohlasy.

Agrippina (Georg Friedrich Händel)

29. února 2020 v 18:45
Poprvé v historii uvede Metropolitní opera Händelovu Agrippinu, satirické dílo pojednávající o vztahu sexu, moci a politiky. Sir David McVicar se vrací k inscenaci, kterou původně vytvořil pro bruselský operní dům La Monnaie v roce 2000. Ukazuje nám děsivý svět, v němž nikdy nedošlo k rozpadu Římské říše, která se tím pádem udržela do dnešní doby. Nastavuje tak zrcadlo současné společnosti stejně, jako to s Agripinnou kdysi udělal Händel. Inscenace odhaluje korupční praktiky vládnoucí třídy, kterou ztělesňuje Joyce DiDonato v roli titulní postavy, mocichtivé císařovny Agrippiny. Brenda Rae ztvární intrikánskou svůdnici Poppeu a Kate Lindsey mladého a bezradného Nerona. Iestyn Davies se představí v roli ambiciózního důstojníka Ottoneho a Matthew Rose zpívá císaře Claudia, na jehož uvolněný trůn chce Agrippina za každou cenu dosadit svého syna. Orchestr bude řídit známý mistr barokního repertoáru, maestro Harry Bicket.

Bludný Holanďan (Richard Wagner)

14. března 2020 v 17:45
Režisér François Girard, jehož mystické pojetí Parsifala utopeného v moři krve se v Met stalo jednou z nejúspěšnějších inscenací uplynulých let, obrátil pozornost k jinému Wagnerovu dílu, Bludnému Holanďanovi. Jevgenij Nikitin se v Met představí v roli tajemného Holanďana, odsouzeného věčně bloudit po širých mořích. Anja Kampe zpívá oddanou Sentu, jejíž láska je to jediné, co ho může zachránit. Její posedlost podobiznou záhadného mořeplavce reflektuje i scénografické pojetí, v němž se celá scéna Met promění v obří olejomalbu. Franz-Josef Selig ztvární roli Sentina otce Dalanda, Sergej Skorochodov bude zpívat myslivce Erika, David Portillo Kormidelníka a Mihoko Fujimura se představí v roli Sentiny chůvy Mary. Orchestr řídí legendární dirigent Valerij Gergijev. Tato inscenace vznikla v koprodukci s Operou Québec a Nizozemskou národní operou v Amsterdamu.

Tosca (Giacomo Puccini)

11. dubna 2020 v 18:45
Impozantní inscenace Pucciniho operního thrilleru od režiséra Sira Davida McVicara se po mimořádně úspěšném uvedení v roce 2017 vrací do programu série přímých přenosů z Met. Tentokrát ztvární vášnivou divu hvězdná Anna Netrebko, jejím jevištním partnerem, idealistickým malířem Mariem Cavaradossim, bude Brian Jagde a tyranského barona Scarpiu, šéfa římské policie, ztvární Michael Volle. Podmanivou partituru, která obsahuje jedny z Pucciniho nejznámějších melodií, bude řídit Bertrand de Billy.

Marie Stuartovna (Gaetano Donizetti)

9. května 2020 v 18:45
Donizettiho historické drama, v němž se zaměřil na politické i osobní rozbroje mezi dvěma královnami, se vrací na jeviště Metropolitní opery s Dianou Damrau v titulní roli nešťastné skotské královny Marie a Jamie Barton v roli její sokyně královny Alžběty I. Stephen Costello ztvární Mariina milence Leicestera, Andrzej Filończyk se představí v roli kancléře Cecila a Michele Pertusi bude zpívat hraběte Talbotta. V působivé inscenaci Sira Davida McVicara bude orchestr Metropolitní opery řídit Maurizio Benini.

Ceny vstupenek:

- základní vstupné 350 Kč za jednotlivou vstupenku

- zlevněné vstupné 300 Kč za vstupenky platí při současné koupi vstupenek na 7 a více představení – dostupné pouze na pokladně kina
Na představení se nevztahují žádné poskytované slevy dle standardního ceníku multikina CineStar ani slevy poskytované členům CineStar Club.

V případě koupi vstupenky na VIP sedadlo (v sále označené žlutou barvou), vztahuje se k ceně příplatek 30 Kč za tuto sedačku.

Rezervace nejsou povoleny pouze prodej na pokladnách nebo online prodej.

Více o programu na www.metopera.cz

sobota 29. února
Frčíme

Frčíme

Dětská neděle

neděle 01. března
3Bobule

3Bobule

Dámská jízda

úterý 10. března

Program

11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) DABING
D
S českým dabingem  
15
Nepřístupné do 15 let  
17:30
Sál 2 Délka 109 min Konec cca 19:34
19:50
Sál 2 Délka 109 min Konec cca 21:54
Chlap na střídačku CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:20
Sál 3 Délka 109 min Konec cca 17:24
17:40
Sál 3 Délka 109 min Konec cca 19:44
20:00
Sál 3 Délka 109 min Konec cca 22:04
Dolittle DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:45
Sál 5 Délka 102 min Konec cca 15:42
16:00
Sál 5 Délka 102 min Konec cca 17:57
Fantasy Island TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
16:10
Sál 4 Délka 109 min Konec cca 18:14
21:10
Sál 1 Délka 109 min Konec cca 23:14
Gentlemani TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
21:00
Sál 4 Délka 113 min Konec cca 23:08
Ježek Sonic DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
14:40
Sál 1 Délka 100 min Konec cca 16:35 Premiéra
16:50
Sál 1 Délka 100 min Konec cca 18:45 Premiéra
19:00
Sál 1 Délka 100 min Konec cca 20:55 Premiéra
Joker DABING
D
S českým dabingem  
15
Nepřístupné do 15 let  
18:30
Sál 4 Délka 122 min Konec cca 20:47
Judy TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
16:00
Sál 6 Délka 118 min Konec cca 18:13
Králíček Jojo TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
20:50
Sál 6 Délka 109 min Konec cca 22:54
Modelář CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:40
Sál 6 Délka 110 min Konec cca 15:45
18:30
Sál 6 Délka 110 min Konec cca 20:35
Mosley DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:10
Sál 2 Délka 97 min Konec cca 15:02 Premiéra
15:20
Sál 2 Délka 97 min Konec cca 17:12 Premiéra
Příliš osobní známost CZ
15
Nepřístupné do 15 let  
18:10
Sál 5 Délka 107 min Konec cca 20:12
20:30
Sál 5 Délka 107 min Konec cca 22:32
Tlapková patrola: Vždy ve střehu DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:00
Sál 1 Délka 70 min Konec cca 14:25
13:40
Sál 3 Délka 70 min Konec cca 15:05
14:30
Sál 4 Délka 70 min Konec cca 15:55
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
1917 TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
16:00
Sál 2 Délka 119 min Konec cca 18:14 Premiéra
18:30
Sál 2 Délka 119 min Konec cca 20:44 Premiéra
21:00
Sál 2 Délka 119 min Konec cca 23:14 Premiéra
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) DABING
D
S českým dabingem  
15
Nepřístupné do 15 let  
19:30
Sál 6 Délka 109 min Konec cca 21:34
Chlap na střídačku CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
18:20
Sál 3 Délka 109 min Konec cca 20:24
20:40
Sál 3 Délka 109 min Konec cca 22:44
Dolittle DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:45
Sál 5 Délka 102 min Konec cca 15:42
Ježek Sonic DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:00
Sál 6 Délka 100 min Konec cca 14:55
14:00
Sál 3 Délka 100 min Konec cca 15:55
15:10
Sál 6 Délka 100 min Konec cca 17:05
16:10
Sál 3 Délka 100 min Konec cca 18:05
17:20
Sál 6 Délka 100 min Konec cca 19:15
Mosley DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:50
Sál 2 Délka 97 min Konec cca 15:42
Můj příběh CZ PRO SENIORY
Školní představení 12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
10:00
Sál 3 Délka 93 min Konec cca 11:48 Školní představení
10:00
Sál 2 Délka 93 min Konec cca 11:48 Školní představení
Příliš osobní známost CZ
15
Nepřístupné do 15 let  
16:00
Sál 5 Délka 107 min Konec cca 18:02
Tlapková patrola: Vždy ve střehu DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
13:00
Sál 1 Délka 70 min Konec cca 14:25
V síti (od 15 let) CZ
Premiéra
Novinka  
15
Nepřístupné do 15 let  
14:40
Sál 1 Délka 100 min Konec cca 16:35 Premiéra
16:50
Sál 1 Délka 100 min Konec cca 18:45 Premiéra
18:00
Sál 4 Délka 100 min Konec cca 19:55 Premiéra
19:00
Sál 1 Délka 100 min Konec cca 20:55 Premiéra
20:10
Sál 4 Délka 100 min Konec cca 22:05 Premiéra
21:10
Sál 1 Délka 100 min Konec cca 23:05 Premiéra
V síti: Za školou (od 12 let) CZ
Premiéra
Novinka  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:00
Sál 4 Délka 64 min Konec cca 14:19
14:40
Sál 4 Délka 64 min Konec cca 15:59
16:20
Sál 4 Délka 64 min Konec cca 17:38 Premiéra
Volání divočiny TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
18:15
Sál 5 Délka 100 min Konec cca 20:10 Premiéra
20:30
Sál 5 Délka 100 min Konec cca 22:25 Premiéra

 

Legenda:   viz. Ceník vstupenek

Dámská jízda, Pánská jízda, Dětská neděle: Součástí takto označených projekcí je vždy doprovodný program

Přístupnost filmů dle Zákona o audiovizi č. 496/2012 Sb.: P - přístupné bez omezení, 12 - nevhodné pro děti do 12 let, 15 - nepřístupné pro děti do 15 let,
18 - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let

Kontakt

Multikino CineStar Pardubice
Lokalita Obchodní centrum Grand
Ulice nám. Republiky 1400
Město Pardubice
PSČ 530 02
Telefon hotline pro všechna kina 800 288 288
Otevírací doba multikina je 30 minut před začátkem prvního představení.
E-mail hotline: hotline@cinestar.cz
kino: pardubice@cinestar.cz
Parkování Placené přímo v budově nebo na blízkém venkovním parkovišti

Občerstvení

Sledujte nás