Na této stránce najdete aktuální nabídku zaměstnání ve společnosti CineStar s.r.o.

Stránka této pobočky CineStar může obsahovat nabídku zaměstnání v jiných pobočkách pro ty zájemce, kteří jsou ochotni změnit své stávající působiště a za prací se přestěhovat.

BRIGÁDNÍCI

Brigádník – promítač

Co očekáváme:

IT znalosti - výhodou

Studijní obor elektrotechnika - výhodou

Zájem o kinematografii

Odpovědnost, pečlivost, samostatnost

Schopnost a ochotu získávat nové dovednosti

Časovou flexibilitu a ochotu přizpůsobit se potřebám provozu

Co nabízíme:

Příjemné a přátelské prostředí

Zajímavou práci v zábavním průmyslu pro respektovanou značku

Motivační a finanční ohodnocení

Možnost dalšího kariérního růstu

Benefity:

Team Leader – nárok na 2 poukázky do kina / měsíc

Po odpracování jednoho měsíce nárok na zaměstnaneckou kartu se slevou 50% na vstup do kina pro sebe a další jednu osobu + sleva na občerstvení u McDonald’s

Možnost pracovní projekce pro každého brigádníka

Zajímavé teambuildingové aktivity v rámci pobočky

Průběžně přijímáme životopisy zájemců o brigádnickou pozici, která zahrnuje práci kontroly vstupenek, obsluhy pokladny a prodeje občerstvení.

Požadujeme:

Pozitivní a vstřícné vystupování

Komunikativnost

Samostatnost

Týmového ducha

Nabízíme:

Rozvoj obchodních a komunikačních dovedností v praxi

Motivační finanční ohodnocení

Možnost dalšího růstu

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚRY

IT Technická podpora - Praha (centrála)

Požadavky:

Min. středoškolské vzdělání s maturitou, IT vzdělání výraznou výhodou

Praxe a zkušenosti v IT oboru výhodou (není nutná)

Dobré komunikační schopnosti (včetně schopnosti komunikovat s laiky)

Velmi dobrý přehled a uživatelská znalost HW a SW prostředků (PC, mobilní zařízení, periferie, servery) – HW a SW

Základní znalost Java Script a HTML

Uživatelská znalost některého grafického programu – např. Photoshop

Systematičnost

Analytické schopnosti

Schopnost a zájem učit se novým věcem

Pokročilá znalost AJ výhodou

Co bude Vaší náplní práce?

Řízení projektů rozvoje vybraných součástí firemního informačního systému

Organizace správy a údržby vybraných součástí firemního informačního systému

Komunikace s dalšími odděleními při správě a rozvoji vybraných součástí FIS

Podpora pracovníků centrály v drobných požadavcích na servis resp. nastavení HW a vybraného SW centrály

Organizace odesílání newsletterů

Drobné úpravy grafických materiálů

Kontrola souvisejících nákladových účetních dokladů

Příprava podkladů pro zpracování ročního rozpočtu

Příprava a schvalování nabídek

Kontrola čerpání rozpočtovaných nákladů

Evidence rozpracovaných projektů

Co Vám nabízíme:

Práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou

Komfortní zázemí stabilní a silné společnosti

Spolupráci s kolegy s lidským přístupem

Teambuildingy a další neformální setkání v rámci společnosti

Stravenky a jiné zaměstnanecké benefity

Nástup možný ihned

Manažer provozu pro pobočku Plzeň

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání s maturitou

Prokazatelnou praxi v provozních činnostech v oblasti služeb min. 2 roky

Praxe ve vedení lidí - výhodou

Dobrou znalost práce na PC (MS office)

Kladný vztah k provozu obecně, orientaci na zákazníka a výsledek

Energičnost, samostatnost, komunikativnost a výborné organizační schopnosti

Schopnost vést, řídit a motivovat tým mladých lidí

Pro-zákaznický přístup, flexibilitu a ochotu pracovat nad rámec svých povinností

Bezúhonnost, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu

Pracovní náplň:

Zajištění provozu multikina

Organizace a vedení mladého kolektivu

Koordinace a exekutiva marketingových a obchodních aktivit

Zajištění veškerých finančních toků multikina (hotovost i ceniny)

Dohled nad technickým stavem multikina

Reportování výsledků vedení

Nabízíme:

Práce na plný úvazek s pracovní smlouvou

Velmi zodpovědnou, různorodou a zajímavou práci

Zázemí stabilní společnosti

Možnost profesního růstu

Zaměstnanecké benefity

Sledujte nás