Akce

Dnes

21květen 15červen


Dokažte, že jste největší Dancing Queen v Čechách a na Moravě. Vyfoťte fotku nebo natočte video, které bude dokazovat váš vztah ke skupině ABBA a muzikálu Mamma Mia! Fantazii se meze nekladou a ti nejlepší budou po zásluze odměněni. Stačí kliknout na tlačítko „Nahrát“ a pak už jen čekat, jestli vás porota vybere. Nahrávat své fotky a videa můžete až do 15. června.

A co můžete vyhrát?

Vítěz soutěže se stane nedílnou součástí světa Mamma Mia! Vyzkouší si na vlastní kůži natáčení profesionálního videoklipu, díky kostýmu a líčení se na chvíli promění v člena skupiny ABBA, zahrneme ho kupou filmových dárků a získá také vstupenky na slavnostní premiéru filmu Mamma Mia! Here We Go Again.

Jo, a ten videoklip uvidí na plátnech a na internetu celý Česko, takže se může stát, že budete dost slavný!

Zúčastněte se soutěže na WWW.KINOLIDI.CZ!


Další02červen 03červen
Pat a Mat znovu v akci
Předpremiérový víkend

Přestěhovali se do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pata a Mata není nic problém, ať již se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Pro kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Vyčistit komín? Postavit nový plot? Naši kutilové si dokáží poradit s každým problémem. Kuťení je pro ně zábava a dokážou si ho patřičně užít. Našim kutilům vůbec není cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer.

předpremiérový víkend 2. a 3. června

tombola před každou projekcí

lze uplatnit slevu pro členy CineStar Clubu


Sledujte nás