Akce

Další01únor
Prezident Blaník
Předprodej

Hlavní hrdina filmu Tonda Blaník ohlásil prezidentskou kandidaturu, v kampani slíbil například máslo a lithium do každé rodiny nebo korupci dostupnou pro všechny a sehnal i sto tisíc podpisů. Kandidaturu na Hrad však nakonec nepodal, když se jeho asistentovi Žížalovi nepodařilo doručit včas podpisové archy na ministerstvo vnitra. Přesto Tonda Blaník pokračuje ve snaze zachránit českou zemi a ukázat jejím obyvatelům, jak se mít líp. Celovečerní film navazuje na úspěšný seriál Kancelář Blaník (od r. 2014).

- předprodej spuštěn na premiérový týden (1. února 2018 – 7. února 2018)

- délka filmu 90 min

- přístupnost filmu od 15 let

- lze uplatnit slevu v rámci CineStar Clubu


07únor
Padesát odstínů svobody
Dárkový set k Padesáti odstínům svobody

Darujte k Vánocům svůdnost. Potěšte svou partnerku, kamarádku nebo sama sebe luxusním filmovým balíčkem se sexy punčoškami a vstupenkami do multikina CineStar na Padesát odstínů svobody. 

Balíček můžete zakoupit exkluzivně na pokladnách multikin CineStar od 30. listopadu za 159 Kč a doplnit jej o vstupenky na závěrečný díl tohoto světového fenoménu.

Od 30. listopadu spouštíme předprodej na Dámskou jízdu s Padesáti odstíny svobody, které uvedeme v předpremiéře 7. února a také na premiérový týden od 8. února 2018 a to online i na pokladnách našich multikin.

Užijte si vyvrcholení světového fenoménu v CineStar...


Sledujte nás