Akce

Další31prosinec


Zahajte oslavy konce roku trochu jinak! 

Silvestr letos začíná v CineStar! Využijte možnost ještě vidět Bohemian Rhapsody, užijte si nejnovější akčňáky, předpremiéru Raubíře Ralfa nebo záznam koncertu The Doors.

Vlítněte do nového roku v CineStar! 

Vstupenky můžete zakupovat již nyní v sekci Program pod datem 31. prosince.

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vás v roce 2019!


05únor
POSEDLÍ DAKAREM
Martin Macík Jr. & Jan Brabec

Vítejte ve světě extrémů, rychlých strojů, mužského ega a osobitého humoru.

Interaktivní smršť v režii Martina Macíka, pilota kamionu, a Jana Brabce, motocyklového jezdce, kteří vám během své live show prozradí, jak zdolali nejnáročnější motoristický závod na světě – Dakar 2019. Potkáte se s nimi bezprostředně po jejich návratu z Peru a dozvíte se informace, o kterých se v televizi nemluví. Jak se dají zrádnou pouští ujet tisíce kilometrů za 11 dní? Které momenty byly nejnebezpečnější? Kdy si sáhli na dno svých sil? Kdy nejvíc zapracoval adrenalin? Čemu se na Dakaru nejvíc zasmáli? Co se děje v kabině, když jde do tuhého? Kdo je král bivaku? A co na to Franta? 

Opravdových dobrodružství už v dnešním pohodlném světě není moc. Martin s Brabčákem a jejich osobitými hosty vám o jednom z nich budou vyprávět. 

Událost, kterou nesmíte propásnout. Na 14 místech v ČR, soutěže o ceny za 200 000 Kč a exkluzivní suvenýry z Dakaru, zákulisní informace, unikátní videa, která doposud nebyla zveřejněna, a možnost osobně se potkat a říct si vše, co je třeba.

Cena vstupenky je 299 Kč

#oneteam


Sledujte nás