Events

Today

24June 03July
Já, padouch 4
Předpremiéra

Čas se nedá zastavit a platí to i pro padoucha Grua, který lehce „zfotrovatěl“ a místo geniálních zlodušských plánů vymýšlí, jak se vetřít do přízně svého malinkého synka, Grua juniora. Ten má totiž výrazně raději maminku Lucy a tátu permanentně vytáčí. O něco hlubší vrásky však Gruovi způsobuje darebák jménem Maxime Le Mal, který ho šikanoval už na základce. Právě utekl z vězení, kam se dostal s Gruovým velkým přispěním, a ze všeho nejvíc se touží pomstít. A protože Anti-velepadoušská liga v tom vidí hrozbu z nejhrozivějších, zařadí Grua s rodinou do programu na ochranu svědků, což znamená nové identity a poklidný život na předměstí. A jako by to nestačilo, zapojí se pět mimoňských dobrovolníků do speciálního programu, který je má vybavit superschopnostmi pro případ, že by se Gruovo krytí provalilo. Ambiciózní plán má samozřejmě mouchy obřích rozměrů, protože Super-Mimoňové jsou super-magnety na katastrofy nejrůznějšího druhu a protože vedle Gruova nového domu bydlí puberťačka, jež touží po kariéře superpadoucha a Grua okamžitě pozná. A touží po tom, aby ji tenhle mistr zaučil. Zapomínat nesmíme ani na pomstychtivého Maxima, který čeká na svou šanci.

 

předpremiérové projekce začínají v CineStar již 24. června!

předprodej spuštěn na předpremiérový týden včetně Dětských nedělí

rezervace nejsou povoleny


Other30June
Já, padouch 4
01July 31August


Letošní léto bude skutečně pohádkové! Nejen, že se můžete v našich kinech těšit na spoustu pohádek, animáků a rodinných filmů, ale navíc můžete v CineStar vyhrát slevu 30 nebo 50 Kč na menu, 1+1 vstupenku do kina zdarma nebo rok v kině zdarma! 

Stačí si od 1. července do 31. srpna zakoupit jakékoliv MAXI menu na CineStar barech. Ke každému menu dostanete stírací los, kdy hned zjistíte, jakou výhru získáváte. Svůj los následně můžete registrovat na webu www.vyhraj-cinestar.cz a zapojit se tak do slosování o zájezd do Disneyland Paris.

akce trvá od 1. července do 31. srpna (nebo do vyčerpání zásob)

losy se vydávají ke každému MAXI menu, MAXI menu pro dva, a to i ve verzi s kyblíkem

výhry je třeba uplatnit do 15. září 2024

karty opravňující k roku v kině zdarma budou rozeslány po skončení akce

slevy na menu lze uplatnit při příští návštěvě na jakékoliv další MAXI menu


24July
Deadpool & Wolverine
Půlnoční předpremiéra

Už v noci z úterý 23. července na středu 24. července můžete vyrazit na již třetí film s Deadpoolem! Sekundovat mu bude Wolverine s navrátivším Hugh Jackmanem! Předprodej je spuštěn i na premiérový týden!

- půlnoční předpremiéra v noci z úterý 23. července na středu 24. července 

- stopáž 127 min.

- přístupné od 15 let

- předprodej spuštěn na předpremiérovou projekci i premiérový týdne