Events

Today

01July 31August


Zažijte tyto prázdniny v CineStar léto jako hrom! Od července do srpna na vás čeká bohatá filmová nabídka, kterou si užijí fanoušci animáků, Marvelovek i českých filmů.

A navíc, pokud si rádi k filmům dáváte popcorn, tak od 1. července do 31. srpna (nebo do rozdání zásob) získáte na barech k MAXI menu a MAXI menu pro dva poukázku na 30 Kč slevu na jakékoliv menu, které můžete uplatnit při další návštěvě.

Nenechte si ujít filmové léto jako hrom v CineStar!


Other03September
Adam a jeho poslední cesta


Adam a jeho poslední cesta, je hraný, přesto osobitě natočený film inspirovaný životem. Romantické drama, které motivuje diváky žít svůj život naplno. Promítání filmu doplní divadelní prvky, díky kterým Adama, hlavního hrdinu celého příběhu poznáte osobně a prožijete s ním jeho poslední cestu jako byste ho znali celý život... V jeden večer zažijete kino, divadlo a navíc ještě besední show ve které vám Libor Podmol, tentokrát už sám za sebe povypráví poutavý příběh celého natáčení, při kterém společně s režisérem filmu Ladisem Zemanem absolvovali dobrodružnou cestu kolem světa. S naším představením jménem Adam a jeho poslední cesta se vydáváme už v srpnu 2022 na tour v síti multikin Cinestar. Těšíme se na vás! 

přístupné od 12 let

cena vstupenky 550 Kč

na vstupné nelze uplatnit žádné slevy

každou projekci uvede Libor Podmol osobně, během jednoho večera zažijete divadlo, kino a besední show 


07September
Jan Žižka
Předpremiéra

Film inspirovaný skutečným příběhem jednoho z největších vojevůdců své doby, nikdy neporaženým Janem Žižkou z Trocnova, který se stal díky svým činům legendou. Evropa na konci 14. století. Vše, co vybudoval Karel IV., císař římský a zároveň český král, se rozpadá. Staleté pořádky se otřásají v základech. Císařův prvorozený syn a nástupce Václav IV. je příliš slabým panovníkem do takové doby. Přední magnát v zemi, pan Jindřich z Rožmberka, pohlcuje dvorce svobodných zemanů jeden po druhém. Ale jeden z nich se mu postaví, jeho jméno je Jan Žižka.

předpremiéra již 7. září 

předprodej vstupenek je spuštěn

přístupné od 15 let

stopáž 125 min.


13September
Vstupenka do ráje
Dámská jízda

Doprovodný program

Bohatá tombola

Welcome drink

Předpremiéra filmu

Vstupenky již v prodeji