Events

Today

18November 31January


Získejte slevu 30 Kč na menu a navíc možnost vyhrát jednu z 1000 výher v Coca-Cola appce

Ke každému nápoji Coca-Cola ZERO získáte na barech v multikinech CineStar stírací los, který obsahuje soutěžní kód, díky kterému můžete vyhrát jednu z 1000 cen přes aplikaci Coca-Coly. Los zároveň slouží jako slevový kupón na 30 Kč, který můžete uplatnit při další návštěvě našeho multikina na nákup jakéhokoliv menu z nabídky.

Akce trvá od 18. listopadu do 31. ledna nebo do vydání zásob.


Today

20November 31December
Darujte all inclusive filmové zážitky

Cenově výhodný balíček dvou dárkových poukázek na film dle výběru s možností osobního věnování a poukázkou na občerstvení zakoupíte právě teď na pokladnách multikin CineStar za 690 Kč.

Poukázky na film může obdarovaný uplatnit na jakýkoli film ve 2D, 3D i DOLBY ATMOS a posadit se na VIP sedačky. S poukázkou na občerstvení si pak může vychutnat cokoliv z nabídky barů CineStar v hodnotě 250 Kč.

Navíc jsou tyto poukázky v luxusním balení a platné až do konce roku 2020.

Limitovaná edice dárkových balíčků na vás čeká právě teď na pokladnách multikin CineStar.

• balíček obsahuje dvě poukázky na vstupenky na film dle výběru (2D, 3D, Dolby Atmos, VIP sedačky) a dárkové balení

• uplatnitelné ve všech multikinech CineStar

• platnost do konce roku 2020

• k dostání na pokladnách multikin CineStar

• neplatí na speciální projekce (koncerty, MET opera atd.), ani Akce (Dámská jízda, Dětská neděle)

• cena 690 Kč Other12December
Čtvrtky teď lítáme už od 109 Kč

Připoutejte se prosím, tohle bude jízda. Každý čtvrtek si s námi můžete zaletět do multikina CineStar na jakýkoliv film včetně premiér už

od 109 Kč. A že takovou cenu vesmír už dlouho neviděl.Stačí mít aplikaci CineStar, být registrovaný v clubu a pak už jen lítat do CineStar za ceny vstupenek z minulého století!- vstupenky na čtvrtek si můžete zakoupit v daný den i předem (v rámci zveřejněného programu)

- sleva se vypočítává ze standardní ceny vstupenek (sleva pro studenta/dítě/seniora/ZTP, sleva pro člena CineStar Clubu a sleva v rámci AppDay)

- AppDay se vztahuje na všechny filmy, které hrajeme ve čtvrtek, včetně premiér (jedinou výjimkou jsou speciální projekce a akce)

- Všechny informace o akci najdete zde
18December
Star Wars: Vzestup Skywalkera
Předprodej spuštěn

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.

předpremiéra již 18. prosince

předprodej spuštěn na předpremiéru i premiérový týden