Events

Today

13September 29September
VYRAZ NA BONDA A VYHRAJ TELEFON


Zakupte v předprodeji alespoň jednu vstupenku na novou Bondovku NENÍ ČAS ZEMŘÍT a zapojte se do soutěže o jeden z 13 mobilních telefonů NOKIA nebo slevu na menu! Každá vstupenka je výherní! Stačí zadat do soutěžního formuláře číslo vstupenky a vaší mailovou adresu.

Soutěž trvá od 13. do 29. září 2021 na nenicaszemrit.cinestar.cz

Do soutěže můžete registrovat libovolné množství vstupenek zakoupených na film Není čas zemřít. Platí pro vstupenky zakoupené online na www.cinestar.cz, v mobilní aplikaci CineStar nebo na pokladnách multikin CineStar. 


Other22September
Zbožňovaný
Předpremiéra

Uznávaný a všemi oblíbený pediatr Zdeněk (Jiří Bartoška) jde do důchodu. Celý život byl vyhlášeným lékařem nemocnice a nyní se těší na zasloužený odpočinek. Ještě víc se však těší jeho rodina – manželka Olga (Zuzana Kronerová), která se už nemůže dočkat až o něj bude pečovat, stejně tak jako jeho dcera Zuzana, jejíž manželství s Karlem (Jiří Langmajer) se nedávno rozpadlo. Nejvíc nadšená je však Zdeňkova vnučka Aneta (Martina Czyžová), která dědu vždy považovala za svůj velký vzor a píše o něm seminárku do školy. Jenže Zdeněk není tak dokonalý, jak se zdá. Má jedno velké tajemství. Už téměř 40 let udržuje milenecký poměr s ortopedkou Danou (Ivana Chýlková). A Dana samozřejmě očekává, že na ni Zdeněk teď bude mít konečně víc času. Na Zdeňka tak čekají pěkně horké chvilky a rozhodně ne bezstarostná pohoda, kterou si plánoval...

předpremiéra již 22. září

předprodej spuštěn


26September
Myši patří do nebe