Events

Today

01July 31August


Letošní léto bude skutečně pohádkové! Nejen, že se můžete v našich kinech těšit na spoustu pohádek, animáků a rodinných filmů, ale navíc můžete v CineStar vyhrát slevu 30 nebo 50 Kč na menu, 1+1 vstupenku do kina zdarma nebo rok v kině zdarma! 

Stačí si od 1. července do 31. srpna zakoupit jakékoliv MAXI menu na CineStar barech. Ke každému menu dostanete stírací los, kdy hned zjistíte, jakou výhru získáváte. Svůj los následně můžete registrovat na webu www.vyhraj-cinestar.cz a zapojit se tak do slosování o zájezd do Disneyland Paris.

akce trvá od 1. července do 31. srpna (nebo do vyčerpání zásob)

losy se vydávají ke každému MAXI menu, MAXI menu pro dva, a to i ve verzi s kyblíkem

výhry je třeba uplatnit do 15. září 2024

karty opravňující k roku v kině zdarma budou rozeslány po skončení akce

slevy na menu lze uplatnit při příští návštěvě na jakékoliv další MAXI menu

kompletní pravidla naleznete ZDEOther31July
BLACKPINK WORLD TOUR [BORN PINK] IN CINEMAS
BLACKPINK WORLD TOUR [BORN PINK] IN CINEMAS

V současnosti nejúspěšnější dívčí kapela na planetě – BLACKPINK – si k 8. výročí svého založení nadělila koncertní snímek do kin ze svého druhého světového turné Born Pink World Tour. To se s 1,8 mil. prodaných vstupenek stalo nejvýdělečnějším turné dívčí kapely na světě. Překonaly i takový kalibr, jakým byla poslední tour Spice Girls v roce 2019. Fanoušky po celém světě, kteří si říkají BLINK, potěší na přelomu července a srpna energický koncert Jisoo, Jennie, Roséa Lisy, natočený v Soulu v Gocheok Dome na podzim 2023.

31. července od 17:00

předprodej spuštěn

koncert uvedeme v původním znění s českými titulky

cena vstupenky 300 Kč, platí sleva pro členy CineStar Club