Na této stránce najdete aktuální nabídku zaměstnání ve společnosti CineStar s.r.o.

Stránka této pobočky CineStar může obsahovat nabídku zaměstnání v jiných pobočkách pro ty zájemce, kteří jsou ochotni změnit své stávající působiště a za prací se přestěhovat.

BRIGÁDNÍCI

Multikino CineStar Ostrava aktuálně přijme brigádníky na pozici, která zahrnuje práci kontroly vstupenek.

Nabízíme:

Příjemné a přátelské prostředí

Smlouvu na DPP, DPČ

Zajímavou práci v zábavném průmyslu pro respektovanou značku s dlouhodobou tradicí na českém trhu

Rozvoj obchodních a komunikačních dovedností v praxi

Motivační finanční ohodnocení

Možnost dalšího profesionálního růstu a to zejména na pozici obsluhy pokladny , prodeje občerstvení či vedoucího směny

Požadujeme:

Pozitivní a vstřícné jednání

Komunikativnost, samostatnost, týmového ducha

Schopnost a ochotu získávat nové dovednosti

Věk 18 let

Časovou flexibilitu, ochotu přizpůsobit se potřebám provozu a pracovat celoročně

Za základě Vámi zaslaného životopisu budete pozvání na osobní pohovor.

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚRY

Multikino CineStar hledá kandidáta na pozici Generálního manažera pro svoji pobočku v Jihlavě

Požadujeme:

- SŠ či VŠ vzdělání

- prokazatelnou praxi v obchodní činnosti na vedoucí pozici - výhodou

- prokazatelnou praxi ve vedení lidí min. 3 roky - výhodou

- praxe v provozu multikina – velkou výhodou

- výbornou znalost práce na PC (MS office), kladný vztah k výpočetní technice obecně

- silnou orientaci na výsledek

- samostatnost, komunikativnost, výborné organizační a manažerské schopnosti

- schopnost vést, řídit a motivovat větší tým lidí

- flexibilitu a ochotu pracovat nad rámec svých povinností

- zodpovědnost, pečlivost, systematičnost a loajalitu

Pracovní náplň:

- řízení provozu multikina

- organizace, vedení a motivace mladého kolektivu (cca 40 pracovníků)

- tvorba programové nabídky multikina

- rozvoj marketingových aktivit multikina

- obchodní jednání s partnery společnosti

- koordinace ekonomických výsledků multikina

- reportování výsledků a průběžné činnosti pro vedení společnosti

- dohled nad technickým stavem multikina

- součinnost s ostatními odděleními a pobočkami

Nabízíme:

- velmi různorodou, zodpovědnou a zajímavou práci v sympatickém prostředí

- odpovídající finanční ohodnocení závislé na výsledcích

- zázemí stabilní společnosti

- zaměstnanecké benefity

- smlouva na dobu neurčitou

- nástup možný ihned

Manažer provozu multikina v Plzni

Váš ideální profil:

- min. SŠ vzdělání s maturitou

- prokazatelnou praxi v provozních činnostech v oblasti služeb min. 2 roky

- praxe ve vedení lidí - výhodou

- dobrou znalost práce na PC (MS office)

- kladný vztah k provozu obecně, orientaci na zákazníka a výsledek

- energičnost, samostatnost, komunikativnost a výborné organizační schopnosti

- schopnost vést, řídit a motivovat tým mladých lidí

- pro-zákaznický přístup, flexibilitu a ochotu pracovat nad rámec svých povinností

- bezúhonnost, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu

Co Vás v CineStar čeká:

- zajištění provozu multikina

- organizace a vedení mladého kolektivu

- koordinace a exekutiva marketingových a obchodních aktivit

- zajištění veškerých finančních toků multikina (hotovost i ceniny)

- reportování výsledků vedení

Na co se v CineStar můžete těšit:

- práce na plný úvazek s pracovní smlouvou

- velmi zodpovědnou, různorodou a zajímavou práci

- možnost profesního růstu

- dovolená 5 týdnů, stravenky, firemní akce, rozvoj zaměstnanců a další zajímavé benefity

- motivační ohodnocení

Multikino CineStar hledá kolegyni/kolegu na pozici Recepční pro centrálu se sídlem v Praze.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- vynikající znalost českého jazyka

- AJ na komunikativní úrovni, NJ velkou výhodou

- uživatelskou znalost práce na PC (MS office)

- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

- proaktivní přístup

- komunikační a organizační schopnosti

- reprezentativní a vstřícné vystupování

- čistý a upravený vzhled

- zajištění chodu recepce (PO - PÁ od 8:30 - 17:00 h.)

- přebírání, evidence a rozdělení pošty

- přijímání návštěv, spojování telefonátů

- příprava občerstvení pro návštěvy

- uvádění klientů a organizace návštěv

- vedení diářů a rezervace jednacích místností

- zajištění kancelářských potřeb, kávy, nápojů atd.

- zpracování a přepisy dokumentů

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení

- příjemný kolektiv, moderní a čisté pracovní prostředí

- občerstvení na pracovišti

- zaměstnanecké benefity (stravenky, firemní akce a další)

Pozice je vhodná pro absolventy

Sledujte nás