Akce

Další28červenec
Posedlí Dakarem 2021


Aktuální covidová situace a prodloužení nouzového stavu nám nedovoluje uspořádat besedy v avizovaných termínech, proto jsme se rozhodli o jejich přesunutí na červenec tohoto roku. Zákazníci, kteří zakoupili vstupenky a nebude jim nový termín vyhovovat, mají plné právo na vracení vstupenek a to zasláním e-mailu na adresu hotline@cinestar.cz s číslem objednávky. Vaše zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a věříme, že si akci i v tomto novém termínu užijete.

Dakarský gang se vrací. Pilot kamionu Martin Macík, navigátor Ferry, mechanici Sranda i Bojka a tým Big Shock Racing vám vezou nálož zážitků z Dakaru 2021. Nepropásněte 3. ročník svérázné talk show Posedlí Dakarem. Užijte si mrazení v zádech při sledování exkluzivních videí i salvy smíchu po odtajnění zákulisních historek. Nabijte se vlnou neuvěřitelné energie, která vzniká, když se čeští závodníci potkají se svými fanoušky. Zjistěte, kde se bere síla, díky níž kluci ze Sedlčan dokážou porážet nadnárodní tovární týmy v nejnáročnějším motoristickém závodu světa.  

Potřeste si rukou s Martinem a Ferrym bezprostředně po návratu ze Saúdské Arábie. Jejich rozjetá talk show Posedlí Dakarem v únoru opět naplní sály. Fanouškům naservírují informace, které se jinde nemají šanci dozvědět. Zážitky z první ruky a autentická videa v plné palbě na velkoplošných plátnech. Připravte si bránice na drsný dakarský humor. Kdo zažil kudlibabky, pána v igelitu nebo kauzu čudlík ví, o čem je řeč. 

Dakar není jen o jezdcích řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí.

28.7.2021 od 19:00

cena vstupenky 499 Kč (v případě sezení na VIP sedačce +30 Kč)

online předprodej je spuštěn!


Sledujte nás