LARGE SCREEN

Plátno renomované společnosti Harkness typ Perlux HiWhite přináší maximální zisk dopadajícího světla projektoru, široké nezkreslené pozorovací úhly i na těch největších formátech, vynikající podání barev a kontrastu. Zobrazovací plocha byla rozšířena tak, aby zabírala maximální možnou plochu čelní stěny tohoto největšího kinosálu.

UNLIMITED SOUND

Přirozeností TDL sálu je ozvučení nejvyšší současné kvality a to Dolby Atmos. Dolby Atmos jako 3D objektová technologie prostorového zvuku umožňuje tvůrcům filmů vtáhnout diváka do děje mnohem přesnějším rozložením zvuku v prostoru díky reproduktorům umístěným nejenom po obvodu kinosálu, ale i na jeho stropě. Každý reproduktor znamená samostatný zvukový kanál a zajišťuje plnohodnotný zvukový efekt. Navíc Dolby Atmos umožňuje, oproti starším zvukovým formátům, přidat kromě šířky a hloubky i třetí vertikální dimenzi. Divák je tak ohromen realistickým a ze všech stran obklopujícím zvukovým zážitkem.

LIGHT EFFECTS

Pro boční ambientní osvětlení sálů byly použity speciálně pro TDL vyvinuté systémy vertikálních svítidel založených na adresovatelných RGB Led čipech. Každý čip těchto svítidel funguje jako samostatná jednotka. Na rozdíl od standardních RGB Led pásů tedy není nutné, aby celý řízený pás svítil pouze jedním barevným odstínem, ale každý čip může svítit jinou barvou. Celý systém umožňuje kamerou snímat obraz z plátna a barvy jeho částí (typicky ze stran obrazu) přenášet do těchto postranních svítidel čímž se opticky barevné efekty z filmového plátna roztáhnou v reálném čase i na stěny kinosálu. Celý systém tak umožňuje vytvářet světelné efekty, které vytvoří další rozměr vizuálního zážitku z návštěvy tohoto kinosálu.

PREMIUM SEATS

Pro tyto kinosály jsou ve všech řadách použity prémiové kožené sedačky se sklopnou opěrkou zad a polohovatelným podhlavníkem, prostorem pro odložení občerstvení a nadstandardním prostorem pro nohy.

RGB LASER PROJECTOR

Laserové projektory jsou známé již několik let a začínají nahrazovat standardní projektory s xenonovými lampami. Zde použitý projektor znamená absolutní špičku v laserové technologii, využívající na rozdíl od starších technologií, inovativní technologii samostatných laserů pro generování červené, modré i zelené složky světla, ze které se skládá výsledný obraz. Projektor tak zobrazuje obraz ve vysokém dynamickém kontrastu. Divák dostává vyšší ostrost obrazu, vyšší hloubku detailů, více barevných odstínů a dosahuje až 76% viditelného barevného spektra. Výsledkem je reálnější dojem ze sledovaného filmu.
 

Sledujte nás