Program

11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Aristokratka ve varu CZ
P
Přístupné bez omezení  
15:50
Sál 4 Délka 99 min Konec cca 17:44
Duna: Část druhá DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
11:00
Sál 2 Délka 166 min Konec cca 14:01 Premiéra
13:00
Sál 1 Délka 166 min Konec cca 16:01 Premiéra
16:30
Sál 1 Délka 166 min Konec cca 19:31 Premiéra
19:30
Sál 3 Délka 166 min Konec cca 22:31 Premiéra
Duna: Část druhá TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:30
Sál 3 Délka 166 min Konec cca 15:31 Premiéra
16:00
Sál 3 Délka 166 min Konec cca 19:01 Premiéra
20:00
Sál 1 Délka 166 min Konec cca 23:01 Premiéra
Hlasy mrtvých TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
18:00
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 19:50
Jedeme na teambuilding CZ
15
Nepřístupné do 15 let  
13:30
Sál 4 Délka 105 min Konec cca 15:30
Kočka a pes: Šílené dobrodružství DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
11:00
Sál 1 Délka 87 min Konec cca 12:42
Manželé Stodolovi CZ
Premiéra
Novinka  
15
Nepřístupné do 15 let  
21:00
Sál 2 Délka 107 min Konec cca 23:02 Premiéra
Matka v trapu CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
14:30
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 16:20
16:40
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 18:30
18:50
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 20:40
20:10
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 22:00
Max a Mája: Příběh lištiček DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
11:40
Sál 4 Délka 80 min Konec cca 13:15
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Kung Fu Panda 4 DABING (Dětská neděle)
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
14:00
Sál 1 Délka 93 min Konec cca 15:45
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Aristokratka ve varu CZ
P
Přístupné bez omezení  
15:50
Sál 4 Délka 99 min Konec cca 17:44
Duna: Část druhá DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
11:00
Sál 2 Délka 166 min Konec cca 14:01 Premiéra
12:00
Sál 3 Délka 166 min Konec cca 15:01 Premiéra
16:30
Sál 1 Délka 166 min Konec cca 19:31 Premiéra
19:00
Sál 3 Délka 166 min Konec cca 22:01 Premiéra
Duna: Část druhá TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:30
Sál 3 Délka 166 min Konec cca 18:31 Premiéra
20:00
Sál 1 Délka 166 min Konec cca 23:01 Premiéra
Hlasy mrtvých TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
15
Nepřístupné do 15 let  
18:00
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 19:50
Jedeme na teambuilding CZ
15
Nepřístupné do 15 let  
13:30
Sál 4 Délka 105 min Konec cca 15:30
Kočka a pes: Šílené dobrodružství DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
11:00
Sál 1 Délka 87 min Konec cca 12:42
Manželé Stodolovi CZ
Premiéra
Novinka  
15
Nepřístupné do 15 let  
21:00
Sál 2 Délka 107 min Konec cca 23:02 Premiéra
Matka v trapu CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
14:30
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 16:20
16:40
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 18:30
18:50
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 20:40
20:10
Sál 4 Délka 95 min Konec cca 22:00
Max a Mája: Příběh lištiček DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
11:40
Sál 4 Délka 80 min Konec cca 13:15

Sledujte nás