Často kladené dotazy

Jaké jsou aktuální podmínky a omezení mé návštěvy v kině?

Mezi hlavní omezení patří sezení po dvou s vymezenými volnými sedačkami a řadami mezi jednotlivými diváky. Na webu lze zakoupit vstupenky na tato vyhrazená sedadla. Mez další omezení patří to, že nemůžeme prodávat občerstvení. Z toho důvodu jsou naše bary uzavřené a to do odvolání. Veškerá pravidla a omezení najdete ZDE.

Mám dárkovou/čestnou poukázku do kina. Bude mi prodloužena?

Všem vystaveným poukázkám automaticky prodlužujeme platnost o tři měsíce. K prodloužení platnosti dojde nejpozději 13.5.2020.

Mám zaplacené členství v CineStar Clubu, bude mi prodlouženo?

Ano, členství automaticky prodlužujeme o dobu, po kterou byla zavřena naše kina. Členství v Clubu se automaticky prodlužuje o tři měsíce. K prodloužení platnosti dojde nejpozději 13.5.2020.

Mám nasbírané body, které expirovaly v období nouzového stavu a neměl jsem tak možnost je uplatnit. Budou mi nahrazeny?

Ano, body, o které jste přišli v období uzavření našich kin vám budou připsány zpět v plné výši s platností těchto bodů na tři měsíce od otevření kin, tj. do 11.8.2020.

Mám zakoupenou vstupenku na Metropolitní operu (MET), jakým způsobem mi budou vráceny peníze?

Pokud jste si vstupenku zakoupili online, peníze vám budou automaticky vráceny na platební kartu, ze které byly uhrazeny. Vstupné zakoupené na pokladnách budeme vracet buď vždy v den původního termínu opery, tj. 9. května 2020, nebo jakýkoli den po znovuotevření kin. Dne 9.května 2020 bude pokladna otevřená v termínu od 10.00 do 16.00 hodin. Vstupenky lze vrátit nejpozději do 30. června.

Nepřišly mi peníze na účet za vstupenky zakoupené online. Kdy dorazí?

Vstupenky stornujeme průběžně a to nejpozději do pěti pracovních dní od neuskutečněné projekce. Poté předáváme podklady k vyplacení peněz na platební bránu. Nejzazší termín vrácení je 30 dní. Pokud by vám peníze do té doby nedorazily na účet, obraťte se, prosím, na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Sledujte nás