Sleva na menu s Coca-Cola ZERO
neděle / 26. 01. 2020 Více informací
AppDay
čtvrtek / 30. 01. 2020 Více informací
Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
středa / 05. 02. 2020 Zobrazit program Více informací
Cyrano z Bergeracu
čtvrtek / 20. 02. 2020 Zobrazit program Více informací
Metropolitní opera HD live

Metropolitní opera HD live

živé přenosy z Metropolitní opery

Turandot (Giacomo Puccini)

12. října 2019 v 18:45
Hudební ředitel Met Yannick Nézet-Séguin bude řídit orchestr ve slavné inscenaci Turandot režiséra Franka Zeffirelliho. Titulní roli chladné čínské krásky, která zanevřela na celé mužské plémě, ztvární Christine Goerke. Yusiv Eyvazov zpívá Kalafa, jejího nápadníka, který pro ni neváhá riskovat život. V jeho podání uslyšíme slavnou tenorovou árii Nessun dorma. Eleonora Buratto zpívá otrokyni Liù a James Morris se představí v roli Kalafova otce Timura.

Manon (Jules Massenet)

26. října 2019 v 18:45
Manon Lescaut – nevinná venkovanka, slavná kurtizána, a nakonec zoufalá vězenkyně – je jednou z největších tragických heroin literárního i hudebního světa. V důmyslné režii Laurenta Pellyho ztvární titulní roli neodolatelné krásky, která touží po životě v přepychu, Lisette Oropesa. Michael Fabiano zpívá jejího slepě zamilovaného Rytíře des Grieux, jehož zoufalá láska nakonec oba přivede do neštěstí. Massenetovy smyslné melodie diriguje Maurizio Benini.

Madama Butterfly (Giacomo Puccini)

9. listopadu 2019 v 18:45
Sopranistka Chuej Che se představí v roli Čo-Čo-San, důvěřivé gejši, která je ochotná obětovat vše, co má, pro amerického námořního důstojníka Pinkertona, jehož zpívá Andrea Carè. Elizabeth DeShong je její věrná služebná Suzuki a Paolo Szot si v roli Sharplesse opět rozšiřuje svůj obdivuhodný repertoár. V úchvatně křehké inscenaci režiséra Anthonyho Minghelly bude orchestr řídit Pier Giorgio Morandi.

Achnaton (Philip Glass)

23. listopadu v 18:45
Phelim McDermott, který režíroval například velmi úspěšnou Glassovu operu Satjágraha, se do Met vrací s novou inscenací jiného Glassova díla – opery Achnaton, kterou bude ve svém debutu v Metropolitní opeře řídit dirigentka Karen Kamensek. Anthony Roth Costanzo zpívá titulní roli egyptského faraona, který chtěl ve své říši nastolit nové náboženství a přál si, aby lid uctíval jen jediného boha. Ve svém debutu v Met se představí J’Nai Bridges v roli Achnatonovy nevěsty Nefertiti a Dísella Lárusdóttir v roli faraonovy matky, Královny Teje. Inscenace nabízí neobyčejně poutavé vizuální zpracování, k jehož vrcholům patří i umění žonglérů ze souboru Gandini, jejichž pohyby dokonale souznějí s hrou orchestru. Inscenace původně vznikla ve spolupráci LA Opera, Improbable a Anglické národní opery, kde měla světovou premiéru. V roce 2017 obdržela cenu Olivier za nejlepší operní inscenaci.

Vojcek (Alban Berg)

11. ledna 2020 v 18:45
Yannick Nézet-Séguin bude řídit orchestr Metropolitní opery v nové inscenaci režiséra Williama Kentridge, jíž je Vojcek od Albana Berga. Vojcek je vrcholné dílo operního expresionismu a patří k pilířům operní literatury 20. století. Berg na něm začal pracovat během první světové války a dokončil jej v roce 1922. Dílo je temnou sondou do nitra vojáka umořeného každodenním společenským zlem. V podání Williama Kentridge se odehrává v bludišti rozpadlých schodišť a ramp, rozbitého nábytku a nejrůznějších trosek. Kentridge oživuje své vlastní kresby uhlem, které spolu s jinými skicami, mapami a útržky z filmů promítá na jeviště, čímž vytváří děsivý svět plný leteckých havárií, světlometů, plynových masek a bitevních polí. V roli Vojcka bude debutovat Peter Mattei, Marii, matku jeho dítěte, ztvární Elza van den Heever. Vojckovy tyrany budou zpívat Christopher Ventris v roli Tambormajora, Gerhard Siegel jako Kapitán a Christian Van Horn v roli Doktora. V metropolitním debutu se představí Andrew Staples jako Andres. V minulých sezónách Metropolitní opera uvedla Kentridgovy inscenace Bergovy Lulu a Šostakovičova Nosu. Jeho inscenace Vojcka měla světovou premiéru na Salcburském festivalu, kde se setkala s nadšeným přijetím. Vznikla v koprodukci Metropolitní opery, Canadian Opera Company, Opera Australia a Salzburského festivalu.

The Gershwins (George Gershwin, DuBose a Dorothy Heywardovi, Ira Gershwin) – Porgy a Bess

1. února 2020 v 18:45
Porgy a Bess od tvůrčího týmu The Gershwins se do Met vrací poprvé od roku 1990 v nové inscenaci režiséra Jamese Robinsona, který s ní v Met debutuje. Americká „lidová“ opera, jak ji tvůrci nazvali v roce 1935, vypráví o mrzákovi Porgym, v podání Erica Owense, zamilovaném do Bess, kterou ztvární Angel Blue. David Robertson bude řídit hvězdný ansámbl, který tvoří Donovan Singletary v roli rybáře Jakea, Golda Schultz jako jeho manželka Clara, Latonia Moore v roli nešťastné vdovy Sereny, Frederick Ballentine, který zpívá drogového dealera Sportin’ Life, Alfred Walker v roli násilnického Crowna a v neposlední řadě legendární mezzosopranistka Denyce Graves v roli Marie, místní matróny a šéfky jídelny. Opera je plná nezapomenutelných melodií, včetně slavné klasiky „Summertime“ a dalších hitů, jako jsou „It Ain’t Necessarily So“, „Bess, You Is My Woman Now“, „I Got Plenty o’ Nuttin“ a „My Man’s Gone Now“. Inscenace vznikla v koprodukci s Anglickou národní operou a Nizozemskou národní operou a její letošní londýnská premiéra byla přijata s nadšenými ohlasy.

Agrippina (Georg Friedrich Händel)

29. února 2020 v 18:45
Poprvé v historii uvede Metropolitní opera Händelovu Agrippinu, satirické dílo pojednávající o vztahu sexu, moci a politiky. Sir David McVicar se vrací k inscenaci, kterou původně vytvořil pro bruselský operní dům La Monnaie v roce 2000. Ukazuje nám děsivý svět, v němž nikdy nedošlo k rozpadu Římské říše, která se tím pádem udržela do dnešní doby. Nastavuje tak zrcadlo současné společnosti stejně, jako to s Agripinnou kdysi udělal Händel. Inscenace odhaluje korupční praktiky vládnoucí třídy, kterou ztělesňuje Joyce DiDonato v roli titulní postavy, mocichtivé císařovny Agrippiny. Brenda Rae ztvární intrikánskou svůdnici Poppeu a Kate Lindsey mladého a bezradného Nerona. Iestyn Davies se představí v roli ambiciózního důstojníka Ottoneho a Matthew Rose zpívá císaře Claudia, na jehož uvolněný trůn chce Agrippina za každou cenu dosadit svého syna. Orchestr bude řídit známý mistr barokního repertoáru, maestro Harry Bicket.

Bludný Holanďan (Richard Wagner)

14. března 2020 v 17:45
Režisér François Girard, jehož mystické pojetí Parsifala utopeného v moři krve se v Met stalo jednou z nejúspěšnějších inscenací uplynulých let, obrátil pozornost k jinému Wagnerovu dílu, Bludnému Holanďanovi. Sir Bryn Terfel se v Met poprvé představí v roli tajemného Holanďana, odsouzeného věčně bloudit po širých mořích. Anja Kampe zpívá oddanou Sentu, jejíž láska je to jediné, co ho může zachránit. Její posedlost podobiznou záhadného mořeplavce reflektuje i scénografické pojetí, v němž se celá scéna Met promění v obří olejomalbu. Franz-Josef Selig ztvární roli Sentina otce Dalanda, Sergej Skorochodov bude zpívat myslivce Erika, David Portillo Kormidelníka a Mihoko Fujimura se představí v roli Sentiny chůvy Mary. Orchestr řídí legendární dirigent Valerij Gergijev. Tato inscenace vznikla v koprodukci s Operou Québec a Nizozemskou národní operou v Amsterdamu.

Tosca (Giacomo Puccini)

11. dubna 2020 v 18:45
Impozantní inscenace Pucciniho operního thrilleru od režiséra Sira Davida McVicara se po mimořádně úspěšném uvedení v roce 2017 vrací do programu série přímých přenosů z Met. Tentokrát ztvární vášnivou divu hvězdná Anna Netrebko, jejím jevištním partnerem, idealistickým malířem Mariem Cavaradossim, bude Brian Jagde a tyranského barona Scarpiu, šéfa římské policie, ztvární Michael Volle. Podmanivou partituru, která obsahuje jedny z Pucciniho nejznámějších melodií, bude řídit Bertrand de Billy.

Marie Stuartovna (Gaetano Donizetti)

9. května 2020 v 18:45
Donizettiho historické drama, v němž se zaměřil na politické i osobní rozbroje mezi dvěma královnami, se vrací na jeviště Metropolitní opery s Dianou Damrau v titulní roli nešťastné skotské královny Marie a Jamie Barton v roli její sokyně královny Alžběty I. Stephen Costello ztvární Mariina milence Leicestera, Andrzej Filończyk se představí v roli kancléře Cecila a Michele Pertusi bude zpívat hraběte Talbotta. V působivé inscenaci Sira Davida McVicara bude orchestr Metropolitní opery řídit Maurizio Benini.

Ceny vstupenek:

  • základní vstupné 500 Kč za jednotlivou vstupenku

  • zlevněné vstupné 450 Kč za vstupenky platí při současné koupi vstupenek na 7 a více představení – dostupné pouze na pokladně kina

  • Na představení se nevztahují žádné poskytované slevy dle standardního ceníku multikina CineStar ani slevy poskytované členům CineStar Club.

  • V případě koupi vstupenky na VIP sedadlo (v sále označené žlutou barvou), vztahuje se k ceně příplatek 30 Kč za tuto sedačku.

  • Rezervace nejsou povoleny pouze prodej na pokladnách nebo online prodej.

  • Více o programu na www.metopera.cz

neděle 26. ledna
Chlap na střídačku

Chlap na střídačku

Dámská jízda

úterý 11. února
Ježek Sonic

Ježek Sonic

Dětská neděle

Doprovodný program

Bohatá tombola

Premiéra filmu

Předprodej začne 30.1.

neděle 16. února
FG

Program

11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Mizerové navždy TITULKY ATMOS
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:30
Sál 10 Délka 124 min Konec cca 17:49
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Dolittle DABING
7.1 D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
10:00
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 12:01 7.1
12:15
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 14:16 7.1
13:10
Sál 10 Délka 102 min Konec cca 15:11 7.1
14:30
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 16:31 7.1
16:45
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 18:46 7.1
19:00
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 21:01 7.1
Jumanji: Další level DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:20
Sál 8 Délka 123 min Konec cca 14:38
17:00
Sál 8 Délka 123 min Konec cca 19:18
19:30
Sál 8 Délka 123 min Konec cca 21:48
22:00
Sál 8 Délka 123 min Konec cca 00:18
Králíček Jojo TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
10:15
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 12:19 Premiéra
12:30
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 14:34 Premiéra
14:50
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 16:54 Premiéra
17:10
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 19:14 Premiéra
19:40
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 21:44 Premiéra
22:00
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 00:04 Premiéra
Le Mans '66 TITULKY
7.1 T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
10:10
Sál 10 Délka 152 min Konec cca 12:57 7.1
18:00
Sál 10 Délka 152 min Konec cca 20:47 7.1
21:00
Sál 10 Délka 152 min Konec cca 23:47 7.1
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
10:20
Sál 8 Délka 90 min Konec cca 12:05
Mizerové navždy TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
11:20
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 13:54
14:00
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 16:34
16:40
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 19:14
19:15
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 21:49
21:50
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 00:24
Můj příběh CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
18:30
Sál 6 Délka 93 min Konec cca 20:18
Na nože TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
10:30
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 12:56
13:20
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 15:46
16:00
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 18:26
18:45
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 21:11
21:30
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 23:56
Pod vodou TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
21:15
Sál 3 Délka 95 min Konec cca 23:05
Poslední aristokratka CZ
P
Přístupné bez omezení  
17:40
Sál 7 Délka 110 min Konec cca 19:45
Příliš osobní známost CZ
Premiéra
Novinka  
15
Nepřístupné do 15 let  
10:00
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 12:03 Premiéra
12:20
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 14:23 Premiéra
14:40
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 16:43 Premiéra
15:50
Sál 2 Délka 108 min Konec cca 17:53 Premiéra
17:00
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 19:03 Premiéra
19:20
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 21:23 Premiéra
21:40
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 23:43 Premiéra
Případ mrtvého nebožtíka CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
11:40
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 13:30
13:45
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 15:35
18:10
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 20:00
20:15
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 22:05
Špióni v převleku DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
10:15
Sál 7 Délka 104 min Konec cca 12:14
12:30
Sál 7 Délka 104 min Konec cca 14:29
Star Wars: Vzestup Skywalkera DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
14:45
Sál 7 Délka 142 min Konec cca 17:22
Star Wars: Vzestup Skywalkera TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
18:40
Sál 5 Délka 142 min Konec cca 21:17
21:30
Sál 5 Délka 142 min Konec cca 00:07
Šťastný nový rok CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
15:00
Sál 8 Délka 93 min Konec cca 16:48
20:00
Sál 7 Délka 93 min Konec cca 21:48
22:00
Sál 7 Délka 93 min Konec cca 23:48
Velké přání DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
10:10
Sál 5 Délka 95 min Konec cca 12:00 Premiéra
12:15
Sál 5 Délka 95 min Konec cca 14:05 Premiéra
14:20
Sál 5 Délka 95 min Konec cca 16:10 Premiéra
16:30
Sál 5 Délka 95 min Konec cca 18:20 Premiéra
Vlastníci CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
10:50
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 12:42
13:00
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 14:52
15:10
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 17:02
17:20
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 19:12
19:30
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 21:22
21:40
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 23:32
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Králíček Jojo TITULKY GC
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
19:00
Sál 13 Délka 109 min Konec cca 21:04 Premiéra
Le Mans '66 TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
14:00
Sál 14 Délka 152 min Konec cca 16:47
Mizerové navždy TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
20:15
Sál 14 Délka 124 min Konec cca 22:34
Na nože TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
16:00
Sál 13 Délka 131 min Konec cca 18:26
Příliš osobní známost CZ GC
Premiéra
Novinka  
15
Nepřístupné do 15 let  
17:30
Sál 14 Délka 108 min Konec cca 19:33 Premiéra
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Ledové království II DABING ČSFD
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
10:00
Sál 6 Délka 103 min Konec cca 11:58
12:10
Sál 6 Délka 103 min Konec cca 14:08
14:15
Sál 6 Délka 103 min Konec cca 16:13
16:20
Sál 6 Délka 103 min Konec cca 18:18
Richard Jewell TITULKY ČSFD
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
20:30
Sál 6 Délka 131 min Konec cca 22:56
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Mizerové navždy TITULKY ATMOS
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:00
Sál 10 Délka 124 min Konec cca 14:19
17:40
Sál 10 Délka 124 min Konec cca 19:59
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Dolittle DABING
7.1 D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:15
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 14:16 7.1
14:30
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 16:31 7.1
16:45
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 18:46 7.1
19:00
Sál 3 Délka 102 min Konec cca 21:01 7.1
Jumanji: Další level DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
15:00
Sál 8 Délka 123 min Konec cca 17:18
19:30
Sál 8 Délka 123 min Konec cca 21:48
22:00
Sál 8 Délka 123 min Konec cca 00:18
Králíček Jojo TITULKY
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
12:40
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 14:44 Premiéra
15:00
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 17:04 Premiéra
17:20
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 19:24 Premiéra
19:40
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 21:44 Premiéra
22:00
Sál 11 Délka 109 min Konec cca 00:04 Premiéra
Le Mans '66 TITULKY
7.1 T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
14:40
Sál 10 Délka 152 min Konec cca 17:27 7.1
20:15
Sál 10 Délka 152 min Konec cca 23:02 7.1
Medvídci Boonie: Cesta do pravěku DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:00
Sál 12 Délka 90 min Konec cca 13:45
Mizerové navždy TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
14:00
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 16:34
16:40
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 19:14
19:15
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 21:49
21:50
Sál 12 Délka 124 min Konec cca 00:24
Můj příběh CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
18:30
Sál 6 Délka 93 min Konec cca 20:18
Na nože TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:30
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 15:56
16:10
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 18:36
18:50
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 21:16
21:30
Sál 1 Délka 131 min Konec cca 23:56
Pod vodou TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
21:15
Sál 3 Délka 95 min Konec cca 23:05
Poslední aristokratka CZ
P
Přístupné bez omezení  
20:00
Sál 7 Délka 110 min Konec cca 22:05
Příliš osobní známost CZ
Premiéra
Novinka  
15
Nepřístupné do 15 let  
12:20
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 14:23 Premiéra
14:40
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 16:43 Premiéra
17:00
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 19:03 Premiéra
19:20
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 21:23 Premiéra
21:40
Sál 9 Délka 108 min Konec cca 23:43 Premiéra
Případ mrtvého nebožtíka CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:10
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 14:00
14:15
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 16:05
16:20
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 18:10
18:30
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 20:20
20:40
Sál 2 Délka 95 min Konec cca 22:30
Špióni v převleku DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:30
Sál 7 Délka 104 min Konec cca 14:29
14:50
Sál 7 Délka 104 min Konec cca 16:49
Star Wars: Vzestup Skywalkera DABING
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
17:10
Sál 7 Délka 142 min Konec cca 19:47
Star Wars: Vzestup Skywalkera TITULKY
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
18:40
Sál 5 Délka 142 min Konec cca 21:17
21:30
Sál 5 Délka 142 min Konec cca 00:07
Šťastný nový rok CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
12:50
Sál 8 Délka 93 min Konec cca 14:38
17:30
Sál 8 Délka 93 min Konec cca 19:18
Velké přání DABING
Premiéra
Novinka  
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:15
Sál 5 Délka 95 min Konec cca 14:05 Premiéra
14:20
Sál 5 Délka 95 min Konec cca 16:10 Premiéra
16:30
Sál 5 Délka 95 min Konec cca 18:20 Premiéra
Vlastníci CZ
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
13:00
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 14:52
15:10
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 17:02
17:20
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 19:12
19:30
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 21:22
21:40
Sál 4 Délka 97 min Konec cca 23:32
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Králíček Jojo TITULKY GC
Premiéra
Novinka  
T
V originálním znění s českými titulky  
P
Přístupné bez omezení  
19:00
Sál 13 Délka 109 min Konec cca 21:04 Premiéra
Mizerové navždy TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
20:00
Sál 14 Délka 124 min Konec cca 22:19
Na nože TITULKY GC
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
16:00
Sál 13 Délka 131 min Konec cca 18:26
Příliš osobní známost CZ GC
Premiéra
Novinka  
15
Nepřístupné do 15 let  
17:00
Sál 14 Délka 108 min Konec cca 19:03 Premiéra
11 -
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 +
Ledové království II DABING ČSFD
D
S českým dabingem  
P
Přístupné bez omezení  
12:10
Sál 6 Délka 103 min Konec cca 14:08
14:15
Sál 6 Délka 103 min Konec cca 16:13
16:20
Sál 6 Délka 103 min Konec cca 18:18
Richard Jewell TITULKY ČSFD
T
V originálním znění s českými titulky  
12
Do 12 let s doprovodem rodičů  
20:30
Sál 6 Délka 131 min Konec cca 22:56

 

Legenda:

Dámská jízda, Pánská jízda, Dětská neděle: Součástí takto označených projekcí je vždy doprovodný program

Přístupnost filmů dle Zákona o audiovizi č. 496/2012 Sb.: P - přístupné bez omezení, 12 - nevhodné pro děti do 12 let, 15 - nepřístupné pro děti do 15 let,
18 - nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let

Kontakt

Multikino CineStar Praha - Anděl
Ulice Radlická 3179/1E
Město Praha 5 - Smíchov
PSČ 150 00
Telefon hotline pro všechna kina 800 288 288
Otevírací doba multikina je 30 minut před začátkem prvního představení.
E-mail hotline: hotline@cinestar.cz
kino: andel@cinestar.cz
Parkování 5 hodin zdarma v budově. Při odchodu z kina je nutné si nechat na pokladně načíst Váš parkovací lístek. Zde budete požádáni o předložení Vaší vstupenky.

Videoprůvodce - příjezd z Radlické
Videoprůvodce - příjezd z Plzeňské

Občerstvení

Sledujte nás