Akce

Metropolitní opera HD live
Metropolitní opera HD live
08. dubna 2017
30. dubna 2017

Vážení diváci přímých přenosů z Metropolitní Opery v NY,

dovolte nám Vás informovat o tom, že se snažíme zvýšit pohodlí Vás – našich milých diváků a proto jsme postupně v premiérových sálech 10, 11 a 12 vyměnili sedačky za nové, větší a pohodlnější. Navíc došlo v těchto sálech k montáži horních 4 řad za VIP sedačky, které jsou širší, z kvalitní italské kůže, s větším prostorem pro odkládání občerstvení a také s větším prostorem na nohy. Kromě toho došlo ještě v sále číslo 10 k instalaci v současné době nejlepšího prostorového zvuku DOLBY ATMOS.

Bohužel s výměnou všech normálních sedaček (a také VIP sedaček) za větší, jsme byli nuceni snížit kapacitu jednotlivých sálů a také změnit označení řad a sedaček. Vzhledem k tomu, že rozhodnutí o této úpravě přišlo v srpnu a také došlo k co možná nejrychlejší montáži, předprodej na MET přenosy jsme již nedokázali zpětně změnit (začal již v červnu 2016).

Všechny již zakoupené vstupenky na MET i nadále zůstávají v platnosti, pouze u některých došlo k přemístění na jiná místa v sále č. 11, případně do přidaného sálu č. 4 s tím, že jsme se vždy snažili zachovat přibližnou polohu a atraktivitu původního místa v sále.

Prosíme Vás tímto o včasný příchod (nejlépe 30 min před zahájením přenosu), abychom Vám u vstupu mohli vstupenky vyměnit za nové. V případě nespokojenosti s vyřešením vzniklé situace Vám vrátíme vstupné v plné výši.

Ještě jednou se velice omlouváme za vzniklé komplikace a pevně věříme, že si užijete novou sezonu MET v nových komfortnějších sedačkách ještě více než v minulosti.

Tým CineStar Anděl

 

Předprodej vstupenek na novou (jubilejní 11.) přenosovou sezonu 2016/17 Live in HD z Metropolitní opery New York bude zahájen 30.4.2016.

Program:

Ceny vstupenek:

- základní vstupné 500 Kč za jednotlivou vstupenku

- zlevněné vstupné 450 Kč při současné koupi 7 a více vstupenek na 7 a více programů - dostupné pouze na pokladně multikina

 

Na představení se nevztahují žádné poskytované slevy dle standard ceníku multikina CineStar ani slevy poskytované členům CineStar Club.

Rezervace nejsou povoleny pouze prodej na pokladnách nebo online prodej.

Více o programu na www.metopera.cz.