Akce

Navždy za Dynamo
Navždy za Dynamo
19. ledna 2023
01. února 2023

U příležitosti oslav 100 let pardubického hokeje natočilo Dynamo Pardubice ve spolupráci s Bez frází unikátní dokumentární film o tom, co hokej pro Pardubice jako město znamená. 

Vše reflektuje pomocí příběhů lidí, kteří sice žijí naprosto rozdílné životy, ale ty se vždy střetnou na hokejovém stadionu během domácích utkání pardubického Dynama. Všechny přitom spojuje jediné – absolutní vášeň pro Dynamo.

Masér a kustod A-týmu Martin Mandys, bývalý kapitán a dnes funkcionář Tomáš Rolinek, legenda klubu Bohuslav Šťastný, bývalý gólman a dnes sportovní ředitel Dušan Salfický, oddaná dlouholetá fanynka Hana Sejkorová a mladičký Dušan Herčík, který si připisuje v mládežnických výběrech první góly a starty. Šest životních příběhů, které mapují události především sezony 2021/22, kterou poznamenala nejen pandemie koronaviru, ale i nečekaně brzký konec Dynama v extraligovém play-off.

„Je to unikátní příležitost dostat se prostřednictvím tohoto filmu na místa, kam se jinak fanoušek nemá šanci podívat. Získáte unikátní vhled do fungování klubu a do toho, co Dynamo znamená pro všechny jeho fanoušky, ale i pro lidi, kteří pracují v celé naší organizaci,“ uvedl k filmu marketingový manažer HC Dynamo Pardubice, Daniel Ulrich.

Termín: kinotýden 19.1. – 25.1.2023 

Kde: CineStar Pardubice

Cena vstupenky: 139,- 

Sledujte nás