CineStar AppDay

Čtvrtky teď lítáme už od 115 Kč *

Připoutejte se prosím, tohle bude jízda. Každý čtvrtek si s námi můžete zaletět do multikina CineStar na jakýkoliv film včetně premiér už
od 115 Kč *. A že takovou cenu vesmír už dlouho neviděl.

Pro poskytnutí slevy AppDay je nutné provést rezervaci i nákup pouze prostřednictvím mobilní aplikace CineStar. Sleva nemůže být poskytnuta, pokud je rezervace anebo nákup proveden jiným způsobem, tj. na pokladnách anebo na webu www.cinestar.cz.

Kromě zlevněných vstupenek se v appce můžete těšit na věrnostní program - 15 % z každé částky, kterou u nás utratíte, proměníme v body na občerstvení nebo vstupenky zdarma. Navíc vás upozorníme na každou speciální akci nebo filmovou novinku.

Stáhněte si CineStar appku z Google PlayStáhněte si CineStar appku z Appstore

Zajímá vás ještě něco?

Platí sleva opravdu na všechny čtvrteční filmy?

Ano, opravdu. Sleva se nevztahuje jen na alternativní program (divadelní nebo koncertní přenos či záznam), vstupenky do Gold Class a jiné speciální akce. 

Platí sleva i na filmy s označením PREMIÉRA?

Ano, platí!

Musím si vstupenky kupovat ve čtvrtek?

Ne, koupit vstupenky můžete kdykoli jsou k dispozici, ale vždy jen na čtvrteční představení.

Můžu ve čtvrtek koupit zvýhodněný lístek na jiný den?

Ne, akce platí jen na čtvrteční představení.

Můžu kupovat levnější vstupenky i bez členství?

Ano, ale připravíte se o slevu 20 korun pro člena CineStar Clubu.

Jak se dostanu na nejvýhodnější cenu vstupenky?

Zvýhodněná cena vstupenek v rámci AppDay je kombinací slevy v rámci CineStar Clubu, slevy aplikace CineStar a případné slevy pro studenta/dítě/seniora/ZTP.

Můžu vstupenku v appce jen rezervovat a koupit ji se slevou později?

Ano, vstupenky můžete přes aplikaci rezervovat a koupit až později, a to maximálně 30 minut před začátkem promítání. Rezervované vstupenky musíte zaplatit přes aplikaci.

Můžu si koupit levnější vstupenku i bez appky?

Ne, bez dne není noc, bez appky není AppDay.

Kolik vstupenek si v rámci AppDay můžu koupit?

Pokud budete kupovat lístky na čtvrteční filmy pouze prostřednictvím aplikace bez registrace v CineStar Clubu, můžete si koupit lístků kolik chcete. Pokud budete kupovat lístky v rámci AppDay a budete zaregistrováni do CineStar Clubu, můžete si koupit maximálně 4 vstupenky na jedno představení – dle podmínek CineStar Clubu.

* cena 115 Kč je vypočtena ze základního ceníku platného pro "regionální multikino" po uplatnění slevy na studenta/dítě/seniora/ZTP, slevy pro člena CineStar Clubu a slevy v rámci AppDay.

Sledujte nás